Když domluvy a výtky nepomohly, musel nastoupit jiný styl výchovy. Nebudete věřit, co si na sebe navlékl otec, aby něco vysvětlil své náctileté dceři. A to není vše. Dokonce se v tom nechal vyfotit. Tohle vás pobaví!

Krátké nebo spíš ultrakrátké šortky jsou jedním z hitů letošního léta. Setkáte se s nimi všude, jsou nepostradatelnou součástí šatníků většiny dívek a žen. Nosí se nejen ve volném čase, ale také do práce či do školy. Existuje jich velké množství různých typů a stylů, obchody s oblečením jsou jich plné, stačí si jen vybrat ty, které vám nejlépe sluší.

Šortky, šortky a zase šortky

Do módy tento stylový kousek oblečení pronikl už před více než padesáti lety, ve druhé polovině šedesátých let, a poslední dobou hlásí velký návrat do popředí. Tyto ultrakrátké šortky dnes s velkou oblibou nosí mladé dívky po celém světě. Když dnes potkáte náctiletou dívku v šortkách, v naprosté většině případů to budou právě ultrakrátké šortky. S velkou oblibou těchto šortek u mladých dívek začíná v některých zemích vyvstávat otázka, zda je jejich nošení, především velmi krátkých džínových šortek, vhodné. Mladé dívky totiž díky těmto šortkám na sebe mohou strhávat až přílišnou pozornost mužské části populace a zároveň nošení těchto odhalujících šortek například do školy, se některým lidem zdá nevhodné.

Originální nápad

Podobný názor na to měl i jeden americký otec náctileté Kendall. Ta jednoho dne přišla domů a ukazovala mu nové krátké šortky, které si právě koupila. Jemu ale přišly šortky až příliš krátké a odvážné na to, aby je jeho dcera nosila. Řekl jí tedy, ať je vymění za nějaké delší a vhodnější. Kendall se sice do obchodu vydala, ale vrátila se zpátky se šortkami úplně stejně krátkými. Otec Jason svou snahu ale nevzdal. Zanedlouho otevřel dveře do Kendallina pokoje a k jejímu překvapení a zděšení zároveň do něj vstoupil oblečený do šortek stejné délky. Když se ho Kendall zeptala, co to má celé znamenat, odvětil, že pokud bude ona chtít na veřejnosti nosit šortky, které si koupila, bude on nosit tyto a každý den v nich na ni bude čekat před školou. Fotku i s popisem příběhu Jason zveřejnil na Facebooku a setkal se s velkým množstvím kladných reakcí především ze strany rodičů, kteří oceňují jeho vtipný způsob, jak dceři vysvětlit, že jsou určité hranice.