David Hampl
24 října, 2019

Všímáte si ve vašem okolí, že řada lidí už na ruce nenosí hodinky, ale místo nich nosí na ruce červený provázek? Ten sice může na první pohled vypadat jako jednoduchá a levná ozdoba, ale faktem je, že jeho význam je mnohem hlubší. Má poměrně zajímavou moc. Až ji zjistíte, budete si ho chtít uvázat také.

Unikátní Kabala

Co si pod slovem Kabala představit? Jedná se o poměrně unikátní učení, které je založeno na židovský mystice. Nejenom dříve, ale i dnes lidé věří, že mezi nebem a zemí něco skutečně je. A právě Kabala je druh učení, který vše pomáhá vysvětlit. A červený provázek? Ten je symbolem ochrany.

Červená barva jako symbol bezpečí

Provázek na ruce by neměl být jenom tak ledajaký. Je třeba myslet i na jeho správnou barvu. V tomto případě se musí jednat o barvu výhradně jenom červenou. A to z toho důvodu, že je to právě tato barva, kterou lze popsat jako symbol bezpečí. Ta dokáže chránit tělo před celou řadou různých negativních vlivů, které na člověka působí každý den i každou minutu.

Ochrana před negativní energií

Červený provázek na ruce se stává možností, jak může být člověk chráněn. A to primárně před negativní energií, která může být všude okolo, stejně jako před negativními lidmi, které máme u sebe, aniž bychom to vůbec tušili. Kdo daný provázek nosí, ten si může být jistý, že nic z toho do jeho života nemusí pronikat.

Důležité je i správné nošení

Pokud plánujete červený provázek také nosit, je třeba nejprve zvolit správnou ruku. Tou by měla být za všech okolností ruka levá, jak říká samotné učení Kabala. Je to proto, že právě tudy začíná do těla proudit ona negativní energie, a právě tímto uvázáním bude zastavena.

Zapomínat by se nemělo ani na to, že na každém provázku uvázaném na zápěstí musí být také uzly. Těch musí být přesný počet. Podle učení Kabala jich musí být 7. Je to z toho důvodu, že každý z daných uzlů představuje jednu konkrétní dimenzi. A ta člověka propojí s realitou. Jedině pokud dané dvě důležité věci zajistíte si můžete být jisti tím, že vám bude poskytnuta taková ochrana, jakou potřebujete.

Sdílejte článek