David Hampl
1 února, 2019

Ženy potvrzují, že různých gynekologických problémů existuje celá řada. Když se podíváme na ty nejčastější, tak se rozhodně týkají oblasti vaječníků. Zde mohou vznikat jak různé druhy zánětů, tak se zde mohou objevovat také různé cysty nebo fibromy. V takových případech gynekolog zcela pochopitelně předepíše léky. Ten správný nezapomene zmínit také možnost přírodní léčby, a to s využitím unikátního džusu, který přinese prokazatelné výsledky už za 5 dní.

Ideální pomocník pro ženské zdraví

Jak jsme zmínili výše, tento džus je ideálním pomocníkem právě ve chvíli, kdy se jako žena potřebujete zbavit oněch vážných problémů, které s vašimi vaječníky souvisí. Tedy ve chvíli, kdy se může objevit cysta, může se objevit také fibrom, ale i myom. V takovém případe je na místě na nic nečekat a začít s léčbou. Tento džus je variantou, která ukazuje na to, jak zajímavé mohou být možnosti přírodní léčby.

Kromě toho tento džus zaujme také tím, že má blahodárné účinky na lidské tělo i z jiné stránky. Jeho kladem je například to, že umí posílit srdce a celkově cévní systém. Také dokáže žíly a tepny pročistit, díky čemuž bude krev distribuována efektivněji a dojde také k tomu, že se optimalizuje krevní tlak. Jde také i nápoj, který je plný antioxidantů a díky tomu je možné efektivně pročistit lidské tělo celkově.

Stačí jenom 2 hlavní suroviny

Unikátní je tento nápoj také díky tomu, že na jeho přípravu plně postačí jenom 2 suroviny. Tedy jedná se o nápoj, který primárně využívá sílu 2 potravin, které díky své kombinaci dokážou přesně působit tak, jak mají a také kde mají. Nejde navíc o potraviny neznámé nebo jakkoliv neznámé nebo nedostupné. Je tomu přesně naopak. Jedná se o červenou řepu a med. Obojí jistě znáte a obojí máte buď doma, nebo v regálu a na pultu nejbližšího obchodu.

Jaké množství budete potřebovat?

Jaké suroviny na přípravu tohoto koktejlu budete potřebovat, to již víte. Nyní se podívejte také na to, kolik přesně si jich připravit, aby bylo možné vytvořit takový nápoj, který bude skutečně takový, jaký má být. Tedy který bude skutečně tak zdraví prospěšný, jak od něho očekáváte. K tomu bude třeba:

  • 250 mililitrů šťávy z červené řepy
  • 2 lžičky medu

Samotná příprava je pochopitelně jednoduchá. vezmete červenou řepu, kterou je ideální odšťavnit. Pokud nemáte tento přístroj, můžete ji nastrouhat a poté rozmixovat mixérem. Následně už samozřejmě stačí jenom vzít med a ten ve šťávě důkladně rozmíchat. Následně ho vložte do lednice kde ho nechte 20 – 30 minut chladit. Právě tak se propojí jednotlivé ingredience a také se to velmi dobře podepíše na chuti.

Jak a kdy konzumovat?

Pokud máte gynekologické problémy, které byly zmíněny výše, tak by mělo být naprostou samozřejmostí, že budete tento nápoj konzumovat hned třikrát denně. Jednou ráno, jednou v poledne a jednou večer. Vždy je na místě vypít jednu klasickou sklenici.

Jelikož je tento nápoj vhodný i na celkové posílení vašeho zdraví v různých oblastech, je možné ho samozřejmě pít také ve chvíli, kdy vám nic není. Tedy každý den. To však stačí snížit dané dávky na zhruba 1 sklenici denně. Když si ji dáte ráno, tak i zajímavě nastartuje váš celkový metabolismus.

Sdílejte článek