David Hampl
25 ledna, 2019

Ženě Elise Kirby se konečně poštěstilo a spolu se svým manželem čekala dítě. Bylo ji 27 let a jak sama říkala, už měla na dítě nejvyšší čas. To se jim povedlo zplodit a tak se radovali z každého dne těhotenství. Dítě se následně narodilo a oba manželé se radovali ještě více.


Otěhotněla znovu

V době, kdy kojila svou prvorozenou dceru s manželem měli nechráněný sex. Všude se Elise Kirby dočítala, že během kojení je pravděpodobnost na otěhotnění nulová. Jak se ale ukázalo, nebylo to pravda. Zdálo se jí, že je s jejím tělem něco jinak. První test byl sice negativní, ale další již ukázal hodnotu pozitivní. Najednou byla těhotná znovu.


Lékař to potvrdil

Samozřejmé bylo, že žena ihned dorazila k lékaři na vyšetření, který jako jediný odborník mohl vyloučit nebo potvrdit výsledek těhotenského testu. Jaká byla zpráva lékaře? Konstatoval, že žena je skutečně těhotná. Když to volala svému muži, ten byl úplně zaražený a nemohl tomu uvěřit. Přesto se s tím vyrovnal. To ale nečekal, že to bude jediná informace, kterou se dozví. Ta druhá přišla ještě o něco déle.


Kontrola za 6 týdnů po porodu

Nyní chodila žena k lékaři ze dvou důvodů. Nejprve se svou malou dcerkou a potom kvůli sobě, jelikož čekala další děťátko. Na kontrolu, která proběhla po 6 týdnech po jejím porodu nezapomene ani on, ani její manžel. Zjistil totiž informaci, ze které málem omdlel. Lékař ženu vyšetřil s potom se podíval na oba manžele a řekl jim, že jim gratuluje k dalším u děťátku. Ani jeden to nejprve nepochopili. Co tím lékař myslel?


Žena čekala dvojčata

Neměl na mysli již narozenou dceru a druhé děťátko, které žena čekala. Měl na mysli to, které čekala, u kterého podle ultrazvuku zjistil, že bude mít dvojče. Žena nejenom otěhotněla, ale také čekala dvojčata. Když se to její manžel dozvěděl, málem v ordinaci omdlel.

Vše zvládli

I když jim to připadalo jako velmi těžké období, nakonec se se vším poprali velmi dobře. Tím chceme říci, že vše zvládli. A dnes? Jsou spokojená rodina, která nemá ani 3, ani 4, ale hned 5 členů.

Sdílejte článek