Když se toto kotě dostalo do útulku, začalo se chovat velmi zvláštně. A jak? V podstatě stále jenom kňučelo a mňoukalo. Nikdo nevěděl, co s ním je. Až najednou přišel malý chlapec a po chvíli zjistil, co je důvodem -
Menu

Když se toto kotě dostalo do útulku, začalo se chovat velmi zvláštně. A jak? V podstatě stále jenom kňučelo a mňoukalo. Nikdo nevěděl, co s ním je. Až najednou přišel malý chlapec a po chvíli zjistil, co je důvodem

Bylo to velmi zvláštní kotě. Když ho pracovníci útulku našli, tak se nacházelo na ulici a jeho matka byla v nedohlednu. Bylo tedy zcela jasné, že se neobejde bez pomoci a bez potřebné péče. A tu se mu majitelé útulku pochopitelně rozhodli dát v maximální míře. Dali mu najíst, dali mu napít a připravili mu příjemný měkký pelíšek. To ale nevěděli, že koťátko bude dávat najevo své problémy tím, že bude stále mňoukat a stále kňučet.

Nikdo si s ním nevěděl rady

Toto netrvalo jenom pár minut, jak bývá u některých koťat zvykem. Toto trvalo skutečně velmi dlouho a tak bylo jasné, že s touto kočkou nebude něco v pořádku. Pracovníci útulku se snažili přijít na to, co mu je, ale nedařilo se. Už měli v rukou stovky koček, ale s takovým případem se ještě nesetkali. Nebylo divu, že začínají propadat panice jelikož nevědí, co se s tímto tvorem děje. Co má za problém, co mu vadí a jak by se dala kočka uklidnit.

Zkusili zavolat další odbornici

Když se nedařilo kotě uklidnit, rozhodli se pracovníci útulku zavolat další odbornici, která má s kočkami mnoho zkušeností. A to hlavně s těmi problémovými, kdy již dokázala pomoci mnohým z nich. A tedy i jejich majitelům. Když ženě vysvětlili po telefonu, co je za problém a co kočka dělá, rozhodla se že musí přijet co nejdříve. Jelikož aktuálně byla se svým synem, tak ho naložila do vozu a na místo se vydali společně. Sama chtěla zjistit, co s koťátkem je a přijít na způsob, jak ho uklidnit.

Ani ona nevěděla, co se děje

Ani ona po chvíli nezjistila příčinu problémů, stejně tak jako se jí nepovedlo kotě nijak utišit. Začínala to být velmi problémová situace. Bylo jasné, že kotě není ve své kůži a dané mňoukání a také pláč byl poměrně velkým důrazem na city. A tak se tým šel poradit a v místnosti s koťátkem zůstal jenom desetiletý kluk. Ten dlouho neváhal a chtěl si ho pochovat.

Problémy ustaly a kotě začalo spokojeně vrnět

Když se odborníci z útulku vrátili do místnosti, nemohli uvěřit vlastním očím. Na židli seděl desetiletý chlapec, mazlil se s koťátkem a to spokojeně vrnělo. Jeho mňoukání a také kňourání bylo minulostí. Každý žasl, jak jednoduché to bylo. Stačilo pouze dopřát kotěti dotek. Nikoliv ale dotek dospělé osoby, ale naopak dotek dítěte. Tedy někoho, kdo je na tom stejně jako kočka. Kdo je ještě malý a kdo potřebuje neustálou pomoc.

Koťátko si vzal domů

A jak celý příběh končí? Úplně ideálně. Malý chlapec si kotě během pár minut natolik oblíbil, že bylo zcela jasné, že si ho musí vzít domů. I pro kočku to bylo to nejlepší, jelikož se u něho cítila spokojeně a v bezpečí. A tak jsou velmi dobrými kamarády, kteří se spolu nejenom mazlí. Chlapec se o kotě také každý den stará, aby bylo spokojené a aby bylo zdravé. Jsou velcí kamarádi, což můžete vidět i na videu níže.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Otec a jeho dcera nalepili mince na podlahu. To, co…

Když uvidíte začátky projektu, určitě se pomyslíte „je hezké, že otec tráví čas se svou dcerou, ale mohli si najít…
ZAJÍMAVOSTI

V životě nedělejte tyto chyby při první pomoci, popálenině nebo…

Znáte základy první pomoci? Je to naprosto nezbytná věc, ale přesto by mnoho lidí odpovědělo jen dost nejistě. Jakmile jde…
ZAJÍMAVOSTI

Namočila šálek do misky s vodou a lakem na nehty.…

Většina lidí sice dárky ráda dává a kupuje, nicméně nejtěžší často bývá vůbec přijít na to, co bychom chtěli blízkému…
ZAJÍMAVOSTI

Způsob, jakým překřížíte prsty, ukazuje, jaký druh člověka jste

V klidu se posaďte, sepněte ruce a překřižte prsty. Prohlédněte si své ruce a podívejte se na to, jakou polohu vaše…
ZAJÍMAVOSTI

Tyto škodlivé potraviny jsou pro vaše tělo pohromou v případě,…

Mnoho lidí sice ví, co je pro jeho tělo zdravé, ale už neví, kolik může daných potravin sníst, stejně jako…
ZAJÍMAVOSTI

Neuvěříte, jak radikální změnu účesu se jedna žena rozhodla vyzkoušet.…

Vlasy jsou považovány za korunu krásy každé ženy, a proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost. Staráme se o ně,…