Když „senioři “vystoupili na podium, nikdo nečekal, co ukážou Nakonec všem vyrazili dech a stali se hitem! (VIDEO)

K tomu, aby někdo publikum a porotu zaujal v talentové soutěži, je třeba buď neoddiskutovatelný talent např. ke zpěvu, nebo smysl pro humor a netradiční pojetí celého představení.

Ještě, než show začala

Toto se povedlo souboru „seniorů“, kteří všechny přítomné překvapili už samotným nástupem na scénu. Typické oblečení starší generace, někteří měli na nohou dokonce papuče, a nezbytné pomůcky usnadňující pohyb, někdo se pohyboval pomocí hole, jedna paní se opírala o chodítko a jedna byla na invalidním vozíku. Samozřejmě, s takovou se na jeviště nevyhrnuli, ale opatrně došli na svá místa. Lidé v hledišti byli velice napjatí, protože nevěděli, co mají od této skupinky očekávat. Jistě, na první pohled bylo vidět, že nejde o pravé seniory, ale možná o to větší bylo očekávání.

„Senioři“ to umí rozbalit!

S prvními tóny bylo zřejmé, že hudba na tyto účinkující opravdu působí. Dvě dámy se zvedly a začaly, v mezích svých možností, tančit. Nečekejte však žádné tance předválečného období, tato partička ví, jak to rozjet a případná zdravotní omezení ji nijak nebrzdí! Ani žena s chodítkem nezůstala pozadu a nadšeně fandila a zvedala ho nad hlavu.

Čtěte také: 11 život zachraňujících tipů a triků, které Vám ohromně ulehčí život!

Publikum aplaudovalo, zejména tehdy, když jedna z tanečnic kroutila boky a dostala se tak nízko k zemi, že potřebovala pomoc, aby se opět narovnala.

A poté přišel čas na vystoupení další dvojice, která místo šatů zvolila pohodlné župany, což jim však nijak nebránilo užít si svůj song.

Ani pánové nezůstali pozadu, a ačkoliv bylo vidět, že už jim některé pohyby působí problémy, přesto se tím nedali odradit a ukázali, co umí.

Ačkoliv by se zdálo, že žena na vozíku bude jen pasivním divákem, opak byl pravdou, a i ji ostatní zapojili do tance a bylo vidět, že si to opravdu užívá.

Toto úžasné a zábavné představení pobavilo nejen všechny přítomné, ale pod názvem „Dancing Grannies“ se rychle rozšířilo po internetu a získalo si srdce již více než 2 milionů diváků po celém světe.

Písničky, které zazněly

Pro show byly použity tyto hudební tituly:

  • píseň „Low“ od skupiny Flo Rida
  • píseň „Watch Me Whip/Nae Nae“ rapera Silentó
  • píseň “Work” zpěvačky Rihanny, a
  • píseň „Apache (Jump On It)“ od skupiny The Sugarhill Gang.

Léčivé účinky hudby a tance

Ačkoliv jde především o zábavu, video ukazuje také to, že i ve skutečnosti mají hudba a tanec až zázračný vliv na mentální i fyzické zdraví člověka, a to bez ohledu na jeho věk. Nejen že pomáhají psychicky, ale zlepšují také například stabilitu, zvyšují sílu a pomáhají řešit problémy s váhou. A hlavně – přinášejí radost a pozitivní myšlení!