David Hampl
6 prosince, 2019

Mnoho lidí sní o prostorném, světlém interiéru a krásném prostředí, ve kterém by mohli spokojeně žít. Příroda je plná krásy a dodává nám celou řadu příjemných pocitů, proto je dobré ji milovat. Žít v přírodě je navíc velmi osvobozující. Pokud chcete žít v přírodě, máme pro vás inspiraci, která vás určitě zaujme. Tento na první pohled velmi zvláštní dům je totiž báječným řešením.

Nevzhledný exteriér

Exteriér tohoto domu, který můžete vidět na fotografiích, nevypadá na první pohled vůbec atraktivně. Někteří lidé by naopak řekli, že je velmi divný a rozhodně by v něm nechtěli žít. Nicméně by se nic nemělo soudit jen podle toho, jak to vypadá. Navzdory vnějšímu nepěknému vzhledu, ukrývá tento dům úžasný vnitřek.

Po vstupu zažijete šok

Jakmile totiž vstoupíte předními dveřmi dovnitř, zažijete šok. Byt o rozloze pouhých 51 m2 je navržen fantastickým a velmi praktickým způsobem. Všechny předměty mají své místo, což vám dává pocit jako byste se stali samotnou součástí domu. Budete-li dům chvíli pozorovat, najednou zjistíte, že vlastníkovi tohoto domu vlastně závidíte.

Bílé stěny, mnoho prostoru

Jistě vás také překvapí a velmi potěší vybavení domu. Dům je vybaven moderně, a dokonce i samotná vnitřní architektura je velmi moderní. Bílé stěny, světlé podlahy a světlý nábytek dávají vzniknout velkému prostoru. Při pohledu z venku by vás ani nenapadlo, že uvnitř domu by tolik prostoru mohlo být. Vše působí velmi elegantně a především čistě. Nechybí tu žádná část, kterou by pořádná domácnost měla mít.

Dokonale rozmístěné spotřebiče, nábytek a další potřeby jsou hlavním důvodem, proč dům působí velmi dobře. Na první pohled velmi malý dům tak v sobě ukrývá nádherně vybavenou moderní domácnost, ve které může být radost žít. Třeba vás toto řešení inspiruje a vytvoříte si něco podobného. Rozhodně to stojí alespoň za zvážení.

Sdílejte článek