Když zjistil, co vše dokáže, byl v šoku. Nemohl uvěřit, že něčím podobným disponuje. Tyto báječné schopnosti máme od narození, ale téměř je nepoužíváme

Když jsem byla malý, chtěl jsem být supermanem nebo jiným hrdinou se speciálními schopnostmi. Později jsem toužil po kouzelném prstenu, který by mi splnil všechna má přání a poskytl mi všechno po čem toužím. Touha po speciálních schopnostech, které by nám mohly přinést bohatství, úspěch a moc, se objevuje u mnoha lidí. Spousta z nich hledá tyto věci někde venku, ale jen velmi malé množství lidí si uvědomuje, že ty nejcennější schopnosti máme ve svém nitru už od narození. Jako malí jsme je uměli využívat, ale postupem času jsme na to zapomněli a teď o nich ani nevíme. Vykašlete se na hledání super schopností tam venku a zjistěte, co za bohatství v sobě máte už od narození.

Vnitřní hlas a svět

Spousta velkých myslitelů a osob doby jako například Ježíš, Mohammed, Budhha nebo Zarathustra došli ke svému obrovskému poslání prostřednictvím svého vnitřního hlasu. Slyšeli ho ve svých srdcích a všichni tento hlas poslouchali a následovali ho. Každý v sobě máme silný vnitřní hlas, který přesně ví, co máme dělat, ale bohužel ho mnozí z nás neposloucháme. Věnujte mu tedy více pozornosti.

Každý máme uvnitř sebe svůj vnitřní svět, do kterého nikdo nevidí. Někteří lidé pustí druhé do svého světa nebo jim dají hodně nahlédnout, ale většina si svůj vnitřní svět chrání. Mají v něm totiž bohatství. Netuší ovšem, že právě zde mohou najít všechno, po čem touží a co je učiní šťastnými. Právě uvnitř sebe samého můžeme najít skutečný smysl našeho života.

Čtěte také: Pitím tohoto zázračného nápoje kolem 8 ráno se snadno zbavíte břišního tuku. Mě se povedlo zhubnout 6,5 kg za týden!

Dýchání a pohled

Naprostou úžasnou schopností je schopnost dýchat. Dýchá každý živý organismus, aby mohl dále žít a vyvíjet se. Bez dýchání bychom nemohli existovat. Smutné ovšem je, že většina lidí vůbec nedýchá. Samozřejmě dýchá, ale vůbec si to neuvědomuje. Zkuste se občas zhluboka nadechnout a vydechnout. Vaše tělo se zklidní a budete šťastnější.

Pohled lidí je opravdu úžasný. Mnoho lidí se ovšem při rozhovoru s druhými vůbec nedívají a neustále utíkají pohledy někam jinam. Je to obrovská škoda, protože právě v pohledu můžeme objevit všechno. Oči jsou brány do duše, a proto koukejte kolem sebe a dívejte se lidem do očí. Je to skvělé.

Neverbální komunikace a víra

Další úžasnou schopností je neverbální komunikace. Jistě už víte, že komunikovat lze i jinak než jen pusou a ústy. Komunikovat umí také srdce, a to velmi silně. Nejsilnější komunikace srdce bývá například mezi milenci nebo dvojčaty. Jinak používání rukou, očí nebo dalších částí je nezbytnou součástí krásné schopnosti neverbální komunikace.

Obrovskou schopností je víra. Věřit můžete spoustě věcem, ale právě víra jediná dokáže opravdové zázraky. Budete-li věřit, že něco dokážete, uvidíte, že se tomu tak stane. Víra je opravdu silnou schopností, na kterou mnoho lidí zapomíná. Stačí věřit a úspěch se dostaví.

Další super schopnosti

Lidské tělo je úžasný nástroj a lidský život je dar, kterého si musíme vážit. Máme všechno k tomu, abychom byli šťastní. K dalším super schopnostem, které nám byly od narození dány jsou: intuice, smysl pro humor, předtuchy, meditace a úsměv. Nejsilnější je ovšem schopnost milovat a mít rád.