Když zjistila tato zajímavá fakta, zhrozila se. A jak jste na tom vy sami? Věděli jste, jaké znamení horoskopu jste byli ve svém minulém životě?

Máte rádi horoskopy? Zajímáte se o astrologii nebo si jen pravidelně čtete, co vaše znamení v nadcházejícím týdnu čeká? Máte někdy pocit, že poselství vašeho znamení na vás vůbec nesedí a mnohem více vám sedí věci ze znamení jiného? Pokud ano, pak pro vás máme skvělou zprávu. Je totiž možné, že v minulém životě jste měli právě to znamení, o kterém si myslíte, že vám teď sedí nejvíce. Pojďte si zjistit podle současného znamení, jakým znamením jste mohli v minulém životě být. Možná vám tak začne být mnoho věcí jasnějších.

Ryby, Kozoroh a Býk

Jste-li v současném životě ve znamení ryb, pak je velmi pravděpodobné, že v minulém životě jste byli ve znamení vodnáře. Pravděpodobně jste byli velmi šťastným člověkem, jenž byl schopný žít podle svých vlastních pravidel a nemusel se bát toho, co bude.

Jste-li v současném životě ve znamení kozoroha, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě střelec. Vše kolem sebe jste zkoumali a život byl pro vás zábavou. V současném znamení jste ovšem schopní jít opravdu do sebe.

Čtěte také: Sýroví šneci. Stačí nechat vykynout těsto a přidat speciální jednoduchou náplň. Za chvilku budete mít provoněnou celou kuchyň a každému v okolí budou téct sliny!

Jste-li v současném životě ve znamení býka, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě beran. Byli jste velkým bojovníkem a měli jste v sobě hodně hněvu. Až nyní se dokážete nad věci povznést a řešit je s chladnějším hlavou.

Panna, Rak a Lev

Jste-li v současném životě ve znamení panny, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě lvem. Dříve jste se soustředili na sebe a na své potřeby. Velkorysost vám byla velmi vzdálena a nedokázali jste dohlédnout na špičku svého nosu.

Jste-li v současném životě ve znamení rak, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě blíženec. Byli jste bezstarostným člověkem, který se ničím netrápil. Nyní ovšem dokážete lépe kalkulovat a více chápat své jednání.

Jste-li v současném životě ve znamení lva, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě rak. Báli jste se i svého stínu a měli jste téměř ze všeho strach. Nyní máte mnoho sil a nebojíte se ničeho.

Váhy, Střelec a Vodnář

Jste-li v současném životě ve znamení váhy, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě panna.

Jste-li v současném životě ve znamení střelce, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě štírem.

Jste-li v současném životě ve znamení vodnáře, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě kozoroha.

Štír, Blíženec a Beran

Jste-li v současném životě ve znamení štíra, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě váha.

Jste-li v současném životě ve znamení blížence, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě býk.

Jste-li v současném životě ve znamení beran, pak je velmi pravděpodobné, že byli v minulém životě ryba.