Keanu Reeves narušil svatbu páru v Anglii

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů každého páru. Na každé svatbě se ale může objevit nezvaný host, který úplně zničí obřad. V některých případech se ale nakonec může jednat o velmi milé překvapení, na které nikdo ze svatebních hostů nezapomene po mnoho let. To se stalo jednomu páru, který se rozhodl pro svatební obřad na venkově.

https://seeitlive.co/

Narušitel svatby v podobě celebrity

Hodně lidí se zná s nějakou celebritou, takže není žádným překvapením, když se na svatbě objeví. Existují ale také případy, kdy se někdo slavný objeví na svatbě, i když tam nikoho nezná. Právě to udělal slavný herec Keanu Reeves, který narušil poklidnou a krásnou svatbu v Anglii. James a Nikki Roadnight měli nádherný svatební obřad.

https://seeitlive.co/

Našli jedinečné místo, které se pro svatbu dokonale hodilo. Vyhlídka ve Fawsley Hall v Northamptonshire v Anglii se stalo jejich vysněným místem, kde si řekli své „ano“. Na svatbě zažili nejkrásnější okamžik života. Dělali přípitky, polibky a také fotku s Keanu Reevesem. Ten se tam totiž najednou objevil a překvapil všechny přítomné hosty, nevěstu i ženicha.

https://seeitlive.co/

Jak se dostal Keanu Reeves na svatbu?

Keanu náhodou bydlel ve stejném hotelu, kde se konala svatba. Byl v hotelovém baru, když se u něj po svatebním obřadu zastavil ženich James. Všiml si slavného herce a z legrace ho pozval, aby překvapil jeho novomanželku Nikki. Ta je totiž velkou fanynkou tohoto herce. James byl sám překvapený, když herec pozvání přijal a doopravdy na svatbu přišel.

https://seeitlive.co/

Keanu dorazil o hodinu později. Nikki byla překvapena tím, že na jejich svatbu jde zvláštní host. Byl to největší šok jejího života, když viděla, kdo to je. Novomanželé si hned udělali s hercem několik fotek.

https://seeitlive.co/

Navíc se Keanu na oslavě zdržel a popovídal si nejen s ženichem a nevěstou, ale také s jejich hosty. Bylo to od něj neuvěřitelně milé a nikdo to od něj nečekal!

Zdroj: seeitlive.co