Keanu Reeves po mnoha letech konečně našel lásku svého života!

Keanu Reeves je známý, talentovaný a všemi milovaný herec. V polovině dubna se objevil na červeném koberci se svou přítelkyní Alexandrou Grant. Společně navštívili Museum of Contemporary Art Gala v Los Angeles. A přímo na červeném koberci si vyznali lásku, když je fotografové přistihli při zamilovaném polibku. To je pro Reevese hodně netradiční, protože si vždy nechával soukromí pro sebe. Evidentně je velmi šťastný a zamilovaný.

pl.newsner.com

Keanu je konečně šťastný

Slavný herec byl dlouhou dobu svobodný. Před mnoha lety očekával narození dcery se svou tehdejší partnerkou Jennifer Smye. Bohužel holčička se narodila mrtvá v 8. měsíci těhotenství. Brzy poté zemřela také Jennifer, která spáchala sebevraždu ve svém voze pod vlivem drog a léků. To byla pro Reevese obrovská rána a tehdy se hodně upnul na práci. Proto dlouho zůstával sám.

pl.newsner.com

Alexandra a Keanu jsou spolu již nějakou dobu, ale svůj vztah si nechávají hodně pro sebe. Nedávno se přiznal v rozhovoru, že je konečně šťastný s touto umělkyní. Na otázku, kdy byl naposled šťastný, odpověděl: „Před pár dny s mou láskou. Byli jsme v posteli. Byli jsme skutečně propojeni. Smáli jsme se a chichotali. Cítil jsem se skvěle. Bylo prostě hezké být spolu.“

Čtěte také: Šestiletá holčička byla adoptovaná a neuvěříte, co vyšlo najevo

Uživatelé sociálních sítích měli hodně komentářů

Všichni fanoušci jsou velmi šťastní, že Keanu našel svou lásku. Navíc to dokazuje, že ji můžete najít v každém věku. Alexandra Grant je uznávanou umělkyní, ale nyní čelí poměrně velké kritice. Mnoho uživatelů na sociálních sítích komentovalo její vzhled. Umělkyně si totiž nebarví vlasy, i když je přirozeně šedivá. Komentáře na její vlasy byly tak silné, že se na ně rozhodla reagovat.

Na svém Instagramu umělkyně uvedla: „Ve 20 letech jsem předčasně zešedivěla. A mezitím jsem si obarvila vlasy všemi možnými barvami, dokud jsem nepřestala používat barvy kvůli jejich toxicitě. Ve 30 letech jsem si nechala vlasy nabarvit na blond. Miluji a podporuji, že si každá žena může vybrat, jak chce vypadat v jakémkoli věku. Pokud jsou ženy pod tlakem kvůli standardům krásy, pak pojďme mluvit o těchto standardech krásy. Posílám svou lásku všem ženám!“

Zdroj: pl.newsner.com