Kefír a červená řepa: ztraťte 5 kilogramů za 7 dní! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu funguje

Toužíte po dokonalé ě štíhlé linii? Cvičení a úmor v posilovně nebo běhání vám nahání husí kůži, a navíc na to nemáte pořádně čas? Potřebujete se rychle zbavit přebytečných kilogramů, kvůli kterým dopnete své oblíbené kalhoty? Pokud se chcete cítit opět dobře a rádi byste se zbavili nějakých těch kilogramů, máme pro vás jedinečné řešení, které kombinuje dvě složky. Jde o revoluční a snadné řešení, jak se efektivně zbavit tuků a dostat se tak opět do formy. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je nápoj, na který vám dáme dnes recept.

Očista během 7 dní

Obrovskou výhodou nápoje je také skutečnost, že dokonale a během krátké doby zbaví vaše tělo škodlivin a báječně vás pročistí. Tělo nebude nijak extrémně zatěžováno chemikáliemi a nadměrným pohybem, spíše naopak. Pravidelnou konzumací nápoje, který se skládá z přírodních a účinných složek, se zbaví všeho zlého, a to během jednoho jediného týdne. Samozřejmě se doporučuje v konzumaci pokračovat, aby byl výsledek maximální. A o jaké látky se jedná?

Hubnoucí kombinace

Kombinace látek, které dokáží s našim tělem zázraky, je opravdu skvělá. Kefír v kombinaci s červenou řepou jsou v současné době cenově velmi dostupné produkty, jejímž vedlejším účinkem je, že pomáhají tělu hubnout. Zbaví vás toxinů a odlehčí vaše tělo od nadbytečných kilogramů. Pokud se stále snažíte zhubnou, ale nějakým zázračným způsobem jste se ocitli na mrtvém bodě a nemůžete se pohnout dále, bude pro vás tento nápoj ideální.

Čtěte také: Brilantní řešení každodenních problémů, které Vám v létě dělají těžkou hlavu!

Udělejte si smoothie

Ze začátku to pro vás bude možná trochu drastické, protože v prvním třech dnes budete muset jísti pouze 1,5 vařené červené řepy, 1,5 l nízkotučného kefíru a pít 2 litry vody. Voda je velmi důležitá, protože s ní se z těla bude odvádět škodliviny. Toto množství si každý den rozdělte do cca 6 porcí. Ideální je vše naházet do mixéru a vytvořit si smoothie, které následně pohodlně vypijete. Od čtvrtého dne můžete přidat do jídelníčku maso, ryby nebo citrusy. Trpíte-li zdravotními problémy (játra, žaludek, ledviny), určitě se poraďte s lékařem.