David Hampl
27 listopadu, 2019

Znamení zvěrokruhu je něco, co nás výrazně ovlivňuje, jelikož to může jasně ukazovat na to, jací ve skutečnosti jsme. Pokud vám nevychází běžná předpověď, je tu ještě čínský horoskop. Věnujte pozornost i jemu. Dost možná se v charakteristice znamení poznáte.

Krysa

Jste osobou, která je laskavá, sympatický a také velmi milá. Negativem však může být to, že nedokážete vycházet s penězi a také velmi rádi kritizujete ostatní. Jste perfekcionistou, a tak chcete mít vše kolem sebe dokonalé. Chcete jít za svými cíli a vydělávat mnoho peněz, se kterými však neumíte hospodařit. Pokud máte rodinu, jste k nim velmi loajální.

Buvol

Znamení, které je primárně klidné. Dá se říci, že ho nic nerozhodí. Vše se řeší jenom s rozvahou, bez hádek a vypjatých situací. Dále se jedná o osoby, na které se lze spolehnout jak v osobním, tak samozřejmě také v pracovním životě. U některých lidí se může objevovat i zajímavý temperament, který je však stále v mezích jejich prvotního klidu.

Tygr

Jste člověkem, který je velmi energický. Pokud je nějaká výzva, tak se jí chce postavit. Zároveň ale nechce, aby mu bylo rozkazováno. Mnohdy se tak dokáže vzepřít. Tyto vlastnosti dávají lidem v tomto znamení celkem komplikovanou povahu. Mnohdy mají v životě mnoho konfliktů, nejenom se svým okolí. Když ale poznají někoho jedinečného, dokážou k němu mít úctu.

Zajíc

Ideálním místem pro osobu tohoto znamení je domov. Tam se cítí nejlépe, a tak nerad navštěvuje neznámá místa. Také jde o člověka, který se rád obklopuje rodinou a také přáteli. Jde o lidi, kteří mají velmi často talent, který společně s ambicemi znamená i zajímavý úspěch. V osobní, pracovní i finanční rovině. Velmi často jde o osoby, které podnikají.

Drak

Má mnoho energie, aloe i vytrvalosti. Když toto znamení za něčím jde, tak nepřestane, dokud nedosáhne svého cíle. Někdy však tomuto znamení chybí opatrnost, což přinese mnoho různých problémů. Kdo má tuto osobu vedle sebe, ten se s ní rozhodně nenudí, ale někdy musí řešit mnoho problémů, které přijdou.

Had

Velmi rozmanitý člověk, který je romantický, ale dokáže být také velmi žárlivý. Obvykle se jedná o člověka velmi atraktivního a sympatického. To se může změnit ve chvíli, kdy začne někoho poučovat o své pravdě. Někdy mohou být tito lidé i lakomí a sobečtí, či mohou přehánět. Je to dáno tím, že spoléhají vždy sami na sebe a pomoc druhých nechtějí a nepotřebují.

Kůň

Unikátem těchto lidí je skvělá organizační schopnost. A to jak věcí, tak i času. Díky tomu se jim v životě daří a velmi dobře dosahují různých cílů, které v tomto směru mají.  Zároveň jim nechybí ani zodpovědnost. Jejich dalším kladem je i to, že jsou veselí, optimističtí a člověk se s nimi nenudí. Někdy však bývají až hyperaktivní, nebo také netrpěliví. A na to pozor.

Koza

Romantičtí lidé, pro které jsou city skutečně nadevšechno na světě. Jako první je na žebříčku hodnot jejich rodina, potom láska a až potom vše ostatní. Mnohdy se však takoví lidé stydí a straní se společnosti. Ne vždy jim jde řešení běžných problémů v jejich životě. Jsou tu však spíše na tu citovou stránku, se kterou dokážou každému velmi dobře poradit.

Opice

Tito lidé chtějí neustále něco nového. Stále něco zkoušejí a stále chtějí něčeho dosahovat. Profesně i osobně. Člověk se s nimi rozhodně nenudí, ale na druhou stranu může být problém to, že lidé v jejich okolí neví, na čem jsou. Mnohdy jsou to workoholici, kteří věnují čas své práci, ale i svým zálibám a na svou rodinu nebo na své přátele kašlou. Mnohdy však nevědomky.

Kohout

Osoba, která velmi ráda poznává nové lidi. Nikdy nechce být sama, a tak stále hledá různé nové známé. A to kdykoliv a kdekoliv. Často jde o osoby s uměleckým zaměřením a velkým talentem v tomto směru. To z nich však může dělat osoby, které nejsou vždy dokonale použitelné v osobním životě. Někdy se u nich objevuje plachost, což znesnadňuje setkávání s jinými.

Pes

Předposlední znamení je charakteristické věrností. Jak v kamarádském, tak partnerském životě. Na tuto osobu se lze vždy spolehnout a bude stále na blízku s požadovanou pomocí. Také se jedná o lidi, které mohou inspirovat. Negativem může být jejich určitá sobeckost ale i to, že nedávají najevo své emoce. Jsou tak nečitelní.

Prase

Poslední znamení, charakteristické především svou statečností. Jako by se lidí takto narození skutečně vůbec ničeho nebáli. Když se objeví jakýkoliv problém, tak od něho rozhodně nejdou pryč, ale jdou mu naproti a chtějí ho nějak řešit. Někdy tento přístup vyjde, jindy je spojený s tím, že si udělají mnoho nepřátel.

Sdílejte článek