Kočka se neustále vracela na parkoviště, kde pracoval její zemřelý majitel s nadějí, že ho tam jednoho dne zase potká

Říká se: „Pes, nejvěrnější přítel člověka.“ Tento příběh vám ale dokáže, že kočky dokážou být stejně věrnými mazlíčky jako psi. Tato kočka odmítla opustit místo, kde trávila čas se svým majitelem. Majitel parkoviště zareagoval na dojemný příběh nejlepším možným způsobem.

Roztomilá kočička bavila návštěvníky parkoviště

Jednoho dne si kočky všimla žena, která parkovala na tomto parkovišti denně. Kočička ji zaujala. Nečekala, že by mezi auty mohla žít kočka. Kočička byla velmi přátelská a nebála se lidí. Hned k ženě přiběhla, nechala se pohladit a láskyplně se jí otřela o nohy. Ženě tím vykouzlila úsměv na rtech. Příběh této kočičky je ale poznamenám tragédií, o které žena neměla tušení. Kočka totiž patřila hlídači parkoviště, který ale zemřel při autonehodě.

Hlídače parkoviště nahradil automatický systém

Hlídač parkoviště byl zvyklý nosit si kočku s sebou do práce, aby mu dělala společnost. Byla to taková jejich rutina, kterou kočka moc dobře znala. Pobíhala si po parkovišti a večer odcházela s mužem zpátky domů. Po nějakém čase ale hlídač dostal výpověď, protože na parkovišti nainstalovali automatický systém parkování. Hlídač přišel o práci. Zanedlouho se stala ale mnohem větší tragédie. Majitel kočky zemřel při nehodě.

Čtěte také: Lucie Bílá se rozhodla ukázat svou pravou tvář bez make-upu.

Kočka si našla cestu zpět na parkoviště

Kočka svého majitele hledala. I přesto, že se jí v tom snažil zabránit syn majitele a vedení parkoviště. Kočka si vždycky našla cestu zpět na parkoviště, kde den co den vyhlížela svého pána.

Kočky dokážou:

  • Urazit dlouhé vzdálenosti
  • Mají vynikající orientační smysl

Nakonec má tento smutný příběh dobrý konec. Vedení parkoviště umožnilo kočce na parkovišti zůstat. Malá cestovatelka dostává pamlsky a jídlo a na oplátku rozveseluje návštěvníky parkoviště. Její příběh je jasným důkazem, že i kočky věrně milují své majitelé.