David Hampl
11 března, 2019

Kočky jsou jedny z nejpopulárnějších domácích mazlíčků. Je to proto, jak vypadají, jak se rády mazlí, ale také proto, že mohou mít s člověkem zcela unikátní pouto, které nemá v podstatě žádné jiné zvíře. Je třeba říci, že se velmi často mluví o magické síle, kterou kočky mají. To potvrdí v podstatě každý chovatel, jelikož kočka je pro něho jakýmsi ochráncem celé domácnosti. A to zcela jinak, než je tomu u psů, kteří chrání domov před fyzickými nezvanými hosty. Kočky totiž působí na oblasti zcela jiné.

Všímejte si chování vaší kočky

Je dobré si všímat toho, jak se vaše kočka někdy chová a toho, co konkrétně dělá. Pokud budeme konkrétní, tak je třeba říci, že není nic neobvyklého, když se kočka delší dobu dívá do jednoho stejného místa. Proč to dělá? Právě to je součást její vlastnosti a její schopnosti. Pro nás lidi to vypadá, že se dívá jenom do prázdného prostoru, kde nic není. Opak je ale pravdou. V daném místě něco je. My to nevidíme, ale kočky to vidí. A zde začíná ono tajemno spojené se schopností těchto zvířat.

Sledují energii

Unikátem koček je to, že když se soustředí na jedno místo, je to proto, že zde dokážou vidět koncentrovanou energii. A to v podobě té negativní. Že jsou různé energie všude kolem nás, to není žádným tajemstvím. Jako lidé je však ani necítíme, ani je nevidíme. Tuto schopnost však mají právě kočky, které dokážou najít místo s danou energií, která na nás, ale i na ně mlže negativně působit. Mluvíme zde především o energii, která může být spojena s různými duchy a přízraky. A kde konkrétně se vlastně berou a jak se do interiéru dostanou? Může to být z venkovního prostředí, stejně jako se může jednat třeba o původní obyvatele daného bytu, nebo daného domu.

Kočky umí negativní energie odstranit

To, že se kočky dívají na jedno místo není spojeno jenom s tím, že dokázaly danou energii najít. To, že ji sledují je spojeno jak s tím, že ji nechtějí nechat uniknout, tak hlavně s tím, že danou energii chtějí eliminovat. V tom je unikátní daná magická schopnost koček. Mají totiž velmi silnou pozitivní auru, kterou dokážou vyzařovat právě směrem, kde je negativní energie. A tím ji zničí. Opět platí, že my jako lidé nemáme možnost danou auru vidět, protože je pro nás neviditelná.

Prospěšná je v každé domácnosti

Negativní energie výrazně ovlivní život, který máme. Když jsou v domě negativní energie, výrazně to ovlivní lidskou psychiku i jeho chování. Právě negativní vlivy mají velký vliv na to, jak jsme doma spokojeni, jak se nám daří, stejně jako mohou ovlivnit i zdravotní stav. Bohužel dané negativní energie se mohou objevit kdykoliv a jelikož je jako lidé nevidíme, tak ani nevíme, že kolem nás jsou.

Proto se doporučuje kočku buď vlastnit, nebo si ji čas od času půjčit. Je to právě toto zvíře, které dokáže negativní energie vystopovat a působit na ně tak, že jsou eliminovány. I proto jsou majitelé koček obvykle ve svém bydlení spokojenější, jelikož je neovlivňují věci spojené s negativní energií, které se může týkat různých duchů a dalšího nadpřirozena.

Kočce energie neubližují

Řada majitelů koček se bojí, zda když kočka bojuje s negativní energií, zda jí to nějak negativně neovlivňuje, nebo zda jí to dokonce neubližuje. Zde můžeme říci, že je jistota v tom, že se není čeho obávat. Kočky jsou vůči dané energii imunní. Jedná se tedy o zvířata, která dokážou chránit každý domov. A zatímco pes umí dobře chránit proti skutečnému nezvanému hostovi, tak je to právě kočka, která dokáže chránit proti tomu, co nevidíme, ale co může být nejenom stejně nebezpečné, ale i nebezpečnější.

Sdílejte článek