Kokosový olej je v dnešní době velice známý. Víte však, jak ho správně aplikovat, abyste zabránili šedinám a vypadávání vlasů? Nuž to se hodí vědět!

Kokosový olej je známý přírodní léčivý přípravek, který nabízí řadu zdravotních přínosů. Používá se většinou jako přírodní kosmetický přípravek, ale dokáže zlepšit Vaše zdraví celkově. Dnes Vám ukážeme, jak byste měli správně používat tento olej k odstranění šedivých vlasů a zabránění vypadávání vlasů.

Kokosový olej byl po staletí používán jako lék na krásu a zdraví. Používá se jako lék na řadu kosmetických problémů, jako jsou např. šedivé vlasy a vypadávání vlasů.

Kokosový olej lze zkrátka použít k prevenci zdravotních i kosmetických problémů. Dokáže hydratovat Vaše vlasy, postarat se kvalitně o pokožku hlavy a zároveň podpořit růst vlasů.

Čtěte také: Pouze 3 % žen vědí o tomto perfektním triku do domácnosti. Patříte k nim i Vy? My si bez něj už nedokážeme představit život!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Jednou z nejlepších výhod kokosového oleje je zdravý obsah tuků. Tyto zdravé tuky zlepšují celkové zdraví a kvalitu pokožky hlavy a vlasů, a mají antifungální a antibakteriální vlastnosti, které pomáhají zmírnit řadu vlasových problémů. Kokosový olej je skvělý prostředek proti vypadávání vlasů, který zároveň podporuje pigmentaci vlasů.

Co budete potřebovat?

  • 3 lžíce kokosového oleje
  • 2 lžíce oleje šalvěje

Jak na to?

  1. Dobře promíchejte obě složky, dokud nedosáhnete homogenní směsi, a přiveďte k varu.
  2. Jakmile skončíte, sejměte hrnec a nechte směs před použitím vychladnout.
  3. Použijte trochu oleje na vlasy před spaním, ale nezapomeňte použít vlasovou čepici, abyste zabránili skvrnám na Vašich povlacích.
  4. Nechte olej působit přes noc, pak si umyjte vlasy jako obvykle.

Výsledků si všimnete již po prvním použití. Pro dosažení těch nejlepších výsledků postup opakujte jednou týdně.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Kromě toho můžete vlasy potřísnit několika kapkami oleje a nechat působit 10-15 minut před opláchnutím vodou. To Vám rozjasní vlasy a uklidní, ale ujistěte se, že olej aplikujte pouze na vlasy, aby Vaše vlasy nepůsobily příliš mastně.

Krom zlepšení kvality vlasů pomůže kokosový olej také eliminovat lupy. Stačí ho pouze aplikovat na pokožku hlavy, jemně vmasírovat, nechat působit 30 minut před opláchnutím studenou vodou. Proces opakujte pokaždé, když si myjete vlasy, abyste odstranili veškeré lupy.

Pravidelným používáním kokosového oleje na vlasy využijete všech jeho benefitů pro zdraví vlasů.

Vyzkoušejte olej a sami budete ohromeni výsledky!