Kolem kbelíku obmotala a přilepila tlustší lano. Skvělý návod krok za krokem, který budete chtít zrealizovat ještě dnes!

Chybí Vám v obýváku stylová taburetka nebo jen „podnožka“, na kterou si odpoledne vyložíte nohy a přečtete si nějakou dobrou knížku? Mám pro Vás skvělý návod, který budete chtít zrealizovat ještě dnes. Skvělá věc je, že jak to už bývá zvykem, proměníte něco staré na něco stylové a nové. Tento projekt vyžaduje trochu trpělivosti a kreativity, ale určitě stojí za to.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Materiály a nástroje

Budete potřebovat klasické světlehnědé lano, ručník, knoflíky, vědro, karton, závěsy nebo látku, lepicí pistoli, sešívačku, lepicí pásku a nůžky.

Čtěte také: Chcete mít krásná a pevná prsa? Dodržujte těchto 5 zásad a budete mile překvapené.

Jak na to?

Na tento návod nepotřebujete žádný šicí stroj ani žádnou „těžkou“ techniku. Pokud si chcete takové taburetky vyrobit, stačí když navštívíte jakýkoliv obchod s kreativními potřebami. První věc, kterou musíte udělat je to, že z kbelíku odstraníte kovovou ručku a pak pomocí lepicí pistole obmotáte a přilepíte lano. Každý nový řádek lana musí být těsně při tom předchozím, aby nevykukovala původní barva kbelíku.

Pak je na řadě polštářek. Vytvořte si kulatou lepenkovou základnu a postupujte podle foto-návodu. Vystřihněte si kruh i z látky, ale nezapomeňte, že musí být větší než kartonový kruh. Na vyplnění polštáře použijte ručník, popřípadě náplň na polštáře, pokud ji máte po ruce. Na připevnění polštáře použijte pevnou oboustrannou lepicí pásku.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]

Úžasný návod, na který se osobně chystám už tento víkend. Odteď si už všichni přátelé budou mít kam sednout. Myslím si, že se to dá skvěle využít i v zahradním altánku nebo i v dětském pokoji. Velmi všestranná taburetka, jíž už jen stačí najít místo ve vaší domácnosti.