Konec blond vlasů je tady. Objevil se zcela nový trend. Jaký? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Ženy po celém světě se nechávají barvit na tento odstín. Co na něj říkáte? Uvažujete nad ním? -
Menu

Konec blond vlasů je tady. Objevil se zcela nový trend. Jaký? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Ženy po celém světě se nechávají barvit na tento odstín. Co na něj říkáte? Uvažujete nad ním?

Byla doba, kdy každá žena chtěla být výhradně jenom blondýnkou. Tato doba je ale definitivně pryč, jelikož dnes jsou trendy zcela jiné. I proto už blond vlasů v ulicích tolik nepotkáte. Nutno říci, že ulice se postupně začínají barvit do zcela jiných odstínů. O jaké se jedná? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Jde o jasný trend, který má stále větší oblibu. Líbí se vám?

Lane z Massachusetts jako průkopnice

Kdo s tímto trendem přišel jako první? Dost možná to byla poměrně známá blogerka Lane z Massachusetts, která miluje nejenom cestování, ale také aktuální trendy. S nimi souvisí také móda, líčení a pochopitelně i barva vlasů. Právě tato blogerka se rozhodla navštívit známého kadeřníka Daniela Tetra. Ani ten není na sociální síti nováčkem, jelikož jeho kanál HairLikeaBoss ukazuje všechny jeho výtvory na hlavách svých zákaznic.

Spojení blogerky a kadeřníka vedlo k tomu, že si tato dvacetiletá dívka nechala na hlavě vytvořit účes ve stylu skandinávské platinové bílé. Byla tak jsou průkopnicí tohoto stylu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Vesměs byl její účes hodnocený pozitivně, což vedlo k tomu, že jí následovala celá řada fanynek.

Trend také mezi celebritami

Lavinová reakce spojená s popularitou tohoto účesu raketovým tempem rostla. Dnes je to i celá řada celebrit, které na tento trend nedají dopustit. Pokud se máme podívat na několik nejznámějších, které se opravdu nebojí, tak je to Lady Gaga nebo také Chloe Kardashian. Pochopitelně nejsou jedinými.

A co na daný účes říkáte vy? Líbí se vám, nebo nikoliv? Dokázala byste ho nosit, uvažujete nad ním, nebo dokonce danou barvu vlasů již máte? A jak na váš trendy vzhled reaguje okolí? Pochlubte se.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…
KRÁSA A MÓDA

To je neuvěřitelné! Tyhle ženy vůbec nestárnou a stále vypadají…

Elixír mládí ani kámen mudrců ještě nikdo nevymyslet, ale tohle je ještě možná ještě lepší! Vyzkoušejte tyhle jednoduché cviky na…
KRÁSA A MÓDA

Jak být krásná a mít naprosto dokonalé vlasy? Jednoduše! Zapomeňte…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Většina žen proto touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech.…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…