Konec blond vlasů je tady. Objevil se zcela nový trend. Jaký? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Ženy po celém světě se nechávají barvit na tento odstín. Co na něj říkáte? Uvažujete nad ním? -
Menu

Konec blond vlasů je tady. Objevil se zcela nový trend. Jaký? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Ženy po celém světě se nechávají barvit na tento odstín. Co na něj říkáte? Uvažujete nad ním?

Byla doba, kdy každá žena chtěla být výhradně jenom blondýnkou. Tato doba je ale definitivně pryč, jelikož dnes jsou trendy zcela jiné. I proto už blond vlasů v ulicích tolik nepotkáte. Nutno říci, že ulice se postupně začínají barvit do zcela jiných odstínů. O jaké se jedná? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Jde o jasný trend, který má stále větší oblibu. Líbí se vám?

Lane z Massachusetts jako průkopnice

Kdo s tímto trendem přišel jako první? Dost možná to byla poměrně známá blogerka Lane z Massachusetts, která miluje nejenom cestování, ale také aktuální trendy. S nimi souvisí také móda, líčení a pochopitelně i barva vlasů. Právě tato blogerka se rozhodla navštívit známého kadeřníka Daniela Tetra. Ani ten není na sociální síti nováčkem, jelikož jeho kanál HairLikeaBoss ukazuje všechny jeho výtvory na hlavách svých zákaznic.

Spojení blogerky a kadeřníka vedlo k tomu, že si tato dvacetiletá dívka nechala na hlavě vytvořit účes ve stylu skandinávské platinové bílé. Byla tak jsou průkopnicí tohoto stylu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Vesměs byl její účes hodnocený pozitivně, což vedlo k tomu, že jí následovala celá řada fanynek.

Trend také mezi celebritami

Lavinová reakce spojená s popularitou tohoto účesu raketovým tempem rostla. Dnes je to i celá řada celebrit, které na tento trend nedají dopustit. Pokud se máme podívat na několik nejznámějších, které se opravdu nebojí, tak je to Lady Gaga nebo také Chloe Kardashian. Pochopitelně nejsou jedinými.

A co na daný účes říkáte vy? Líbí se vám, nebo nikoliv? Dokázala byste ho nosit, uvažujete nad ním, nebo dokonce danou barvu vlasů již máte? A jak na váš trendy vzhled reaguje okolí? Pochlubte se.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Žena zašla ke kadeřnici a díky účesu omládla o 10…

Jedno staré rčení říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…
KRÁSA A MÓDA

Toto se stane s vaším tělem, pokud sníte 1 banán…

Jak zhubnout? Nejlépe pomocí správné diety. Aktuálním velkým hitem je takzvaná japonská ranní dieta, která je unikátní tím, že je…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak snadno a bezbolestně se dá zbavit…

Asi každá žena touží po krásné a hebké pokožce bez chloupků. Bohužel většina z nás nemá to štěstí, aby nám chloupky…
KRÁSA A MÓDA

Tvar břicha dokáže odhalit, proč přibíráte na váze. Není to…

Většina lidí s věkem stále více bojuje s váhou. To, co v mládí klidně mohli jíst dennodenně a na jejich postavě se to…
KRÁSA A MÓDA

Konec tvrdé kůže na patách! Zapomeňte na drahou pedikúru v…

Léto je již bohužel nenávratně pryč a my po dovolené zjišťujeme, že léto a letní radovánky se často podepsaly i…
KRÁSA A MÓDA

Černé tečky, bradavice, nebo mateřská znaménka. Nemusí je odstraňovat jenom…

Také patříte mezi lidi, kterým příroda přála a nadělila jim několik vad na kráse? Trápí Vás a rádi byste se…