David Hampl
11 dubna, 2019

Byla doba, kdy každá žena chtěla být výhradně jenom blondýnkou. Tato doba je ale definitivně pryč, jelikož dnes jsou trendy zcela jiné. I proto už blond vlasů v ulicích tolik nepotkáte. Nutno říci, že ulice se postupně začínají barvit do zcela jiných odstínů. O jaké se jedná? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Jde o jasný trend, který má stále větší oblibu. Líbí se vám?

Lane z Massachusetts jako průkopnice

Kdo s tímto trendem přišel jako první? Dost možná to byla poměrně známá blogerka Lane z Massachusetts, která miluje nejenom cestování, ale také aktuální trendy. S nimi souvisí také móda, líčení a pochopitelně i barva vlasů. Právě tato blogerka se rozhodla navštívit známého kadeřníka Daniela Tetra. Ani ten není na sociální síti nováčkem, jelikož jeho kanál HairLikeaBoss ukazuje všechny jeho výtvory na hlavách svých zákaznic.

Spojení blogerky a kadeřníka vedlo k tomu, že si tato dvacetiletá dívka nechala na hlavě vytvořit účes ve stylu skandinávské platinové bílé. Byla tak jsou průkopnicí tohoto stylu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Vesměs byl její účes hodnocený pozitivně, což vedlo k tomu, že jí následovala celá řada fanynek.

Trend také mezi celebritami

Lavinová reakce spojená s popularitou tohoto účesu raketovým tempem rostla. Dnes je to i celá řada celebrit, které na tento trend nedají dopustit. Pokud se máme podívat na několik nejznámějších, které se opravdu nebojí, tak je to Lady Gaga nebo také Chloe Kardashian. Pochopitelně nejsou jedinými.

A co na daný účes říkáte vy? Líbí se vám, nebo nikoliv? Dokázala byste ho nosit, uvažujete nad ním, nebo dokonce danou barvu vlasů již máte? A jak na váš trendy vzhled reaguje okolí? Pochlubte se.

Sdílejte článek