Konec blond vlasů je tady. Objevil se zcela nový trend. Jaký? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Ženy po celém světě se nechávají barvit na tento odstín. Co na něj říkáte? Uvažujete nad ním? -
Menu

Konec blond vlasů je tady. Objevil se zcela nový trend. Jaký? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Ženy po celém světě se nechávají barvit na tento odstín. Co na něj říkáte? Uvažujete nad ním?

Byla doba, kdy každá žena chtěla být výhradně jenom blondýnkou. Tato doba je ale definitivně pryč, jelikož dnes jsou trendy zcela jiné. I proto už blond vlasů v ulicích tolik nepotkáte. Nutno říci, že ulice se postupně začínají barvit do zcela jiných odstínů. O jaké se jedná? Je to platinová neboli skandinávská bílá. Jde o jasný trend, který má stále větší oblibu. Líbí se vám?

Lane z Massachusetts jako průkopnice

Kdo s tímto trendem přišel jako první? Dost možná to byla poměrně známá blogerka Lane z Massachusetts, která miluje nejenom cestování, ale také aktuální trendy. S nimi souvisí také móda, líčení a pochopitelně i barva vlasů. Právě tato blogerka se rozhodla navštívit známého kadeřníka Daniela Tetra. Ani ten není na sociální síti nováčkem, jelikož jeho kanál HairLikeaBoss ukazuje všechny jeho výtvory na hlavách svých zákaznic.

Spojení blogerky a kadeřníka vedlo k tomu, že si tato dvacetiletá dívka nechala na hlavě vytvořit účes ve stylu skandinávské platinové bílé. Byla tak jsou průkopnicí tohoto stylu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Vesměs byl její účes hodnocený pozitivně, což vedlo k tomu, že jí následovala celá řada fanynek.

Trend také mezi celebritami

Lavinová reakce spojená s popularitou tohoto účesu raketovým tempem rostla. Dnes je to i celá řada celebrit, které na tento trend nedají dopustit. Pokud se máme podívat na několik nejznámějších, které se opravdu nebojí, tak je to Lady Gaga nebo také Chloe Kardashian. Pochopitelně nejsou jedinými.

A co na daný účes říkáte vy? Líbí se vám, nebo nikoliv? Dokázala byste ho nosit, uvažujete nad ním, nebo dokonce danou barvu vlasů již máte? A jak na váš trendy vzhled reaguje okolí? Pochlubte se.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Mít dokonale rovné vlasy nemusí být jenom zbožné přání. Tento…

Vlasy jsou hlavně u žen jasným symbolem krásy. Nejenom, že touží po tom, aby byly zdravé, ale řada žen touží…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být krásná a mít dokonalou pleť? Nemusíte utrácet za…

Chcete mít dokonalou pleť a být krásná? Nedejte na mediální masáž, která je spojena s nabídkou desítek různých krémů. Stejně tak…
Móda
KRÁSA A MÓDA

Dáte přednost módě z roku 2019, nebo té z první republiky? Co…

Móda se neustále vyvíjí. Jiné trendy byly před půl stoletím, jiné se nosí nyní. Zatímco v divokých 70. letech jsme se…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit…

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to,…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stane s vaším účesem, když vyzkoušíte těchto…

Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Každá žena si přeje mít hřívou při nejlepším jako Zlatovláska, nicméně většina také takových…
KRÁSA A MÓDA

Díky tomuto obličejovému cvičení může být krásná a také mladá…

Jsou dvě věci, po kterých touží každá žena. Chce být nejenom krásná, ale chce být také mladá. Je jasné, že…