Konečně hubnu 1,5kg týdně, stačilo odhalit jaký mám typ postavy a zaměřit se na TUHLE jednoduchou věc: Zapomeňte na drahé a otravné diety - stačí si přečíst tohle, zdarma! -
Menu

Konečně hubnu 1,5kg týdně, stačilo odhalit jaký mám typ postavy a zaměřit se na TUHLE jednoduchou věc: Zapomeňte na drahé a otravné diety – stačí si přečíst tohle, zdarma!

Vše je totiž především o tom, jakým tvarem těla, jako žena disponujete. Máme zde obecně 5 základních typů. Nejvíce ideálním je bezesporu typ postavy ve tvaru X, pak rozlišujeme tvar A, tvar V, tvar, O a tzv. obdélníkový tvar.

Dále se pokusíme rozlišit výhody a nevýhody, které s sebou výše uvedené tvary těla přináší. Řeč tedy bude také o různých cvičících praktikách a dále:

  • Tipech
  • Trikách
  • Radách „jak na to“

Pojďme si však nejprve určit, který tvar těla se nejvíce podobá tomu našemu, abychom mohli efektivně cílit strategii, právě dle zvoleného typu.

Tělo jako písmeno X

Pokud jste majitelkou těla, připomínající písmeno X, nebo připomínající přesýpací hodiny, věřte, že jste na tom nejlépe ze všech ostatních druhů. Právě typ těla do písmene X je pro muže nejvíce atraktivním. Evokuje totiž v mužských očích typickou krásu ženského těla. Měli bychom ovšem i nadále o své tělo pečovat, aby se z našeho krásného X, nestalo tělo připomínající tvar O.

Důležité tedy bude krásu Vašeho těla nadále udržovat a volit spíše celotělové tréningy, nebo tzv. kruhové tréningy, které efektivně procvičí celé Vaše tělo. Častou nevýhodou žen, které mají tělo připomínající písmeno X, jsou nedostatečně vyvinuté svaly na dolních končetinách. Tudíž se doporučuje rovněž zvážit zakopávání a před kopávání na stroji s mírně voleným závažím, a to alespoň 2x týdně.

Nejčastěji vyskytované písmeno A

Písmeno A nejen, že je v naší řeči obsaženo nejčastěji. Podobně je tomu také s výskytem žen, které mají tělo připomínající právě tento tvar. Jedná se tedy o podstatně více masivní dolní část těla v porovnání s výrazně menší horní částí.

Je tedy evidentní, že přebytečná kila se hromadí právě do oblasti hýždí a zadku. Zde je radno volit tréningy, které jsou zaměřené na časté zvedání nižších závaží a především na tzv. kardio. Jedná se tedy o tréning, který je spojený s běháním, či jiným sportem, při kterém je Vaše tepová frekvence vyšší než 65 % Vaší maximální tepové frekvence.

Vzhledem k tomu, že ženy s postavou ve tvaru A mají na rozdíl od tvaru X nadměrně vyvinuté svalstvo na dolních končetinách, tak není natolik žádoucí dolní končetiny dále výrazně posilovat.

Mužské proporce připomínající písmeno V

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Nezařazené

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
Nezařazené

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
Nezařazené

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
Nezařazené

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
Nezařazené

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
Nezařazené

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…