Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

[no_pagination]
Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná práce byla degradovaná množstvím překlepů, pravopisných a stylistických chyb, měli byste si ji nechat zkontrolovat. Nevíte, kdo by vám pomohl? Korekturu bakalářské nebo diplomové práce pro vás zajistí agentura Express překlady. V nabídce je také překlad anotace nebo resumé vaší práce. Po úspěšném dokončení studia můžete využít také překlad vysvědčení.

Zaujměte svou bakalářskou nebo diplomovou prací

Studenti se při psaní bakalářské a diplomové práce soustředí hlavně na kvalitu obsahu a rozsah. Velmi se však zapomíná na gramatickou a stylistickou správnost. Ve směrnicích pro hodnocení závěrečných prací je však u mnoha vysokých škol uveden i limit pro maximální množství gramatických chyb, většinou s tolerancí 10 chyb na celou práci. Pokud je počet chyb a překlepů větší, nemusí být vaše práce vůbec doporučena k obhajobě. Nechcete-li riskovat, že vaše několikaměsíční práce přijde vniveč, měli byste ji nechat podrobit korektuře.

Šetřete čas i nervy, zvolte Express překlady

O zvládnutí termínu pro odevzdání práce ve škole se nemusíte strachovat. Ihned po závazném objednání korektury začíná na vašem textu pracovat ten korektor, který má právě volnou kapacitu. Vaše práce nebude v žádném pořadníku. Termín vyhotovení vaší korektury vám navíc sdělí již v kalkulaci před objednáním korektury. Tento termín je závazný a můžete se na něj spolehnout. Mezitím, co bude agentura pracovat na vaší korektuře bakalářské či diplomové práce, můžete v klidu věnovat svůj volný čas přípravě obhajoby nebo studiu na státní zkoušku.

Co vše je součástí korektury?

· opravy překlepů, pravopisných, gramatických a stylistických chyb

· kontrola a nahrazení nevhodných a opakujících se slov,

· oprava citací dle požadované citační normy

· formátování práce – nastavení odstavců, obsahu a oddílů

Individuálně je možné dohodnout i kontrolu dalších parametrů textu.

Expresní překlad abstraktu, resumé a klíčových slov, překlad životopisů

Doménou agentury Express překlady jsou samozřejmě také překlady. Do své bakalářské či diplomové práce můžete využít překlad abstraktu, resumé či klíčových slov. Přeložit je možné také celou vaši práci.

Po zdárném dokončení studia pro vás zprostředkujeme překlad životopisu nebo úředně ověřený překlad vysvědčení, který využijete při žádosti o zaměstnání nejen v zahraničí, ale také u místních zaměstnavatelů a personálních agentur, pro které se stávají materiály v angličtině již téměř samozřejmostí.

Proč si vybrat express překlady.cz?

Důvodů, proč si vybrat agenturu expres překlady.cz je nespočet. Tím nejdůležitějším je kvalita práce a velký tým zkušených korektorů a překladatelů napříč vědními obory, díky kterému je agentura schopna zpracovat vaši objednávku expresně. Po dobu zpracování objednávky je navíc korektor či překladatel v kontaktu s vámi, abyste mohli doladit případné detaily.

Vše je přitom za rozumnou cenu, kterou se dozvíte už 60 minut po zaslání nezávazné poptávky přes jednoduchý online formulář na webu agentury. Nečeká na vás tak žádné nepříjemné překvapení.