David Hampl
22 prosince, 2019

Už se vám někdy stalo, že jste se zúčastnili něčeho, o čem jste měli jasnou představu, ale nakonec to dopadlo úplně jinak? Svět je podivné místo, kde se každou chvíli děje spousta zajímavých věcí. Je proto nutné být neustále ve střehu, protože nikdy si nemůžete být jistí, co se na vás chystá. Názorným příkladem je toto video, které se v okamžiku uveřejnění stalo hitem internetu. Jeho ohlas navíc stále roste, protože se na něm událo něco, co hlavní hrdina vůbec nečekal. A pánové, pokud máte rádi atraktivní ženy, určitě na video koukněte.

Masáž, na kterou nezapomene

Fawzi Toub moc dobře věděl, že jeho přítel miluje masáž. Chodí na ně pravidelně a vždy se z nich vrací velmi spokojený a uvolněný. Rozhodl se tedy, že svému příteli udělá velkou radost a zařídil mu masáž. Tentokrát se ovšem nejednalo o úplně klasickou masáž, protože Fawzi chtěl přítele trochu napálit, aby byla sranda. Pořídil mu tedy masáž v jednom z maserských salonů. Už dopředu se ale dohodl s personálem, že přítele skvěle natáhnou.

Atraktivní masérka

Přítel šel na masáž celý natěšený, protože masáže miloval. Když se připravil a vstoupil do místnosti na masírování, musel chvíli počkat. Masér ještě nebyl přítomen. Jakmile ovšem do místnosti vstoupila atraktivní žena, byl muž nadšený. Tak krásnou masérku nečekal v žádném případě. Nic víc si v tu chvíli nemohl přát. Pevně věříme, pánové, že jakmile jste masérku spatřili i vy, určitě jste mladému muži začali závidět.

Více než masáž

Masérka předala muži několik základních pokynů a požádala ho, aby si lehl na lehátko. Jakmile si namastila ruce krémem a začala masírovat, muž byl u vytržení. Po chvíli mu však masérka navrhla, zda by nechtěl přejít z masáže na trochu vyšší úroveň. Když to muž uslyšel, nevěřil svým uším. Že by zrovna jeho potkalo takové štěstí. Nakonec se ale stalo něco, co určitě nikdo nečekal.

Podívejte se na nahrávku, která má přes 112 milionů zhlédnutí. Není divu, protože vtip vyšel velmi dobře.

Sdílejte článek