Koupila si 2 přírodní věci za pár korun a za 4 týdny byla její kůže dokonale hladká a bez celulitidy. Své tajemství se rozhodla odhalit -
Menu

Koupila si 2 přírodní věci za pár korun a za 4 týdny byla její kůže dokonale hladká a bez celulitidy. Své tajemství se rozhodla odhalit

Celulitida neboli pomerančová kůže je velký problém mnoha žen. To proto, že se negativně podepisuje na jejich kráse. Je jasné, že většina z nich se rozhodne proti tomuto problému bojovat. Kupují si drahé krémy, chodí do kosmetických center, ale nic z toho pořádně nezabírá. Výsledkem je, že vypadají stále stejně, jenom jsou lehčí o tisíce korun. I proto hledají další postupy, jak eliminovat celulitidu. A jeden takový existuje.

Využijte sílu přírody

Není důvod utrácet za krémy plné chemie, nebo za moderní kosmetické postupy. Vždy platilo, že nejlepším pomocníkem na krásu je samotná síla přírody. A to platí i nyní, když vás trápí celulitida. Pokud na ní chcete vyzrát, tak vám postačí jenom pár desítek korun a už za 4 týdny uvidíte, jak bude vaše kůže hladší a pružnější.

Jak na to? Je to jednoduché

Pokud i vy chcete zatočit s celulitidou přírodní cestou, není nic jednoduššího než se držet našeho návodu. Stačí pár surovin a výsledek bude skutečně dokonalý. A vše vás vyjde doslova na pár desítek korun. Stačí mít:

  • 100 ml tělového mléka
  • 1 lžíci kvalitního jablečného octa

Máte připraveno? Co se stane dále, to již asi tušíte. Stačí obě dvě ingredience jenom důkladně smíchat dohromady. To je vše. V tu chvíli jste si připravili unikátní přírodní a silné mléko proti celulitidě.

Jak ho používat?

Unikátem není jenom použití jablečného octu. Je to také aplikace. Jak na ni? Nejprve trochu svého krému důkladně vmasírujte na místa, kde se vaše celulitida objevuje a kde jí trpíte. Jakmile je dané místo důkladně promazáno, položte na něho tenký ručník nebo jinou textilii. Potom vezměte obyčejnou potravinářskou folii a dané místo důkladně zabalte. Takto nechte 30 minut a poté odmotejte folii a následně sundejte i ručník.

Tento postup doporučujeme opakovat třikrát týdně. Pokud nebudete nic zanedbávat, budete už po prvních týdnech vidět dokonalé výsledky. Ty vás přesvědčí o tom, že něco přírodního za pár korun je na celulitidu to nejlepší.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Stačí vypít dvakrát za den tento zázvorový nápoj a zbavíte…

Trápí vás usazený tuk na těle a nevíte, jak se ho zbavit? Zkusili jste už opravdu všechno, ale nic nepomáhá?…
KRÁSA A MÓDA

Manželka zubaře mi prozradila utajovaný trik, jak si doma během…

K zubaři chodíme nejenom na prohlídky, nebo v případě, kdy máme kazy. Jeho služby se dají využít i v případě, kdy chcete mít…
KRÁSA A MÓDA

Zubař vám nikdy neřekne, že si zubní kámen můžete takto…

Ano, zubní lékaři jsou velmi důležití, jelikož pokud máme zubní kaz nebo jiný problém, dokážou ho dát velmi rychle do…
KRÁSA A MÓDA

Zhubněte půl centimetru denně! Připravte si směs se zázvorem a…

O hubnutí se snaží mnoho žen, ale nutno říci, že většina z nich s ním má mnoho problémů. Jejich diety jsou buď…
KRÁSA A MÓDA

6 účinných způsobů, jak se zbavit ochablého obličeje a povislého…

Není nic výjimečného, že si ženy výrazně potrpí na to, jak vypadají. Bohužel se s přibývajícím věkem mohou objevovat různé problémy.…
KRÁSA A MÓDA

Ženy pozor! Pokud je vám více jak 40 let, pak…

Je vám nad padesát let a chcete vypadat dokonale a přitažlivě? Není to žádný problém. A rozhodně se nemusíte obávat…