KOZOROZI POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

Právě tento týden může být čas dávání a přijímání, stejně jako čas na pochopení něčích pocitů. Můžete si být více vědomi toho, jak některé rutiny a vzory v rámci vztahů byly po určitou dobu považovány za samozřejmé. Tento vliv může povzbudit k přepsání skriptu a k přijmutí opatření, která mohou změnit věci k lepšímu. Nový měsíc v pátek přináší šanci na nový začátek nebo k povznesení vztahu na další úroveň.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Dnes jsou Vaše emoce a akce dobře propojeny, což znamená, že budete pravděpodobně dělat věci, které jsou více v souladu s Vašimi pravými přesvědčeními. Toto nádherné vyrovnání energií Vás zanechá zaneprázdněnými a bez problémů. Dokud jste si vědomi sebe sama, nikdo nemůže argumentovat tím, co děláte nebo kdo jste. Neexistuje žádný důvod, proč se na něco vymlouvat.

Bude zítřek lepší?

Zítra byste si měli dát pozor na to, abyste nebyli sobečtí, neboť je to čas vhodný k přemýšlení o ostatních. Namísto toho, abyste se sami vrhli do projektu, zvažte pomoc partnera nebo přítele. Věci jdou lépe ve spolupráci, bez ohledu na to, jak moc byste chtěli něco udělat sami. Snaha vynaložená týmem přinese nečekané výsledky, které se ukáží jako velmi příznivé.