Královská rodina zuří: Netflix odhalí tajné soukromí princezny Diany

Královna Alžběta se svou rodinou zažívá v posledních letech krušné časy. Když se zrovna neřeší vztahy s princem Harrym a jeho neurozenou ženou Meghan, nyní už vévodkyní ze Sussexu, objeví se další skvrna na bezchybném obrazu královské rodiny. Mezi ty poslední patří další plánovaná čtvrtá řada seriálu The Crown (Koruna), ve které se má objevit princezna Diana, jejíž osud budí mezi lidmi emoce i několik let po její tragické smrti. Co chystané díly odhalí?

· Problémy v manželství s princem Charlesem

· Marný boj s bulimií

Čtěte také: Během pohřbu svého dítěte uslyšeli z hrobu pláč

· Smrtelnou autonehodu

Co způsobilo rozpor mezi královskými syny Williamem a Harrym?

Vztahy mezi princi Harrym a Williamem vlivem událostí posledních měsíců poněkud ochladly. Události kolem chystaného vysílání The Crown jen přilily olej do ohně. Proč? Princ Harry se se svou ženou Meghan rozhodl odprostit od královských povinností, což kromě větší svobody znamenalo i zastavení různých finančních toků, které už nadále Harry ani Meghan nesmějí využívat. Aby si mohli udržet vysoký standard, na který jsou z královské rodiny zvyklí, bylo třeba začít vydělávat vlastní peníze. Ale jak? Třeba smlouvou s Netflixem! Zbytek královské rodiny je pobouřen tím, že se Harry rozhodl spolupracovat se společností, která se chystá zveřejnit ožehavé detaily ze života jeho matky.

Princezna lidských srdcí stále dojímá svým životním příběhem

Ač většina dívek sní o svatbě s princem, právě díky Lady Di většina z nich ví, že ne vždy má tento pohádkový scénář happy end. Jak předčasně zhasnul život šestatřicetileté princezny, to ví téměř každý. Ani problémy, kterými procházelo její manželství, se královské rodině nepodařilo ututlat. O bulimii manželky následníka trůnu se ale dlouho mlčelo, a není proto divu, že nemá královská rodina z plánovaného uvedení čtvrté řady seriálu The Crown ani pramalou radost.