David Hampl
6 listopadu, 2019

Královská rodina smutní a většina z nich se neubránila ani slzám. Proč? Jelikož odešel někdo, koho dobře znali a koho měli velmi rádi. Paradoxně však nešlo o to, že by odešel do nebe. Tedy že by zemřel. Někteří členové rodiny smutní proto, že konkrétní osoba dala výpověď. Že se rozhodla již dále nepracovat pro rodinu. Pro ni přitom byla něco jako člen, součást, se kterou se sdílelo to dobré i zlé. I proto takový odchod může bolet, zvláště když vzniklo určité přátelské pouto, které však bylo výpovědí výrazně narušeno.

Odešlo hned několik zaměstnankyň

Neodešla jenom jedna zaměstnankyně. Bylo jich hned několik. Je známo, že královská rodina zaměstnává mnoho lidí a má služebnictvo. Unikátní je, že u nich zaměstnanci vydrží i desítky let. Někdy i celý život. Proto když odejdou, je to poměrně velký šok a také velká ztráta. Kdy najednou odešlo několik lidí, pár členů z královské rodiny smutnilo. To proto, že si na ně zvykli a těžko budou hledat někoho stejně dobrého.

Může za to Meghan Markle?

Začínají se objevovat spekulace o tom, že za vše může s největší pravděpodobností Meghan Markle. Spekulace se opírají také o to, že od ní odešla její osobní asistentka Melissa Touabti, která byla v tomto směru velmi zkušenou osobou. I proto, že byla asistentkou Robbieho Williamse. Ta následně prohlásila, že práce s Meghan je poměrně komplikovaná a že v mnohých případech se naplno projevuje její určitá panovačnost a neústupnost.

Ta není celkově až tak neznámá, jelikož vévodkyně má obecně problém být konzervativní a má celkově problém s dodržováním všech standardů a nařízení, které se týkají královské rodiny a protokolu. Dá se tedy očekávat, že určité změny požadovala i po své asistence.

Odešla i sekretářka Alžběty

Další osobou, která odešla byla dokonce i sekretářka samotné královny Alžběty. Byla to Samantha Cohenová, která v rodině pracovala přes 17 let a královna si ji velmi oblíbila. A proč odešla? Opět tu padá jméno Meghan Markle. Tu měla za úkol do rodiny co nejlépe začlenit.

Sdílejte článek