Krása je v každém věku. Tento fotograf to dokazuje. Fotí elegantní italské babičky, které jasně dokazují, že se jejich šarm nevytratil ani po mnoha desítkách letech -
Menu

Krása je v každém věku. Tento fotograf to dokazuje. Fotí elegantní italské babičky, které jasně dokazují, že se jejich šarm nevytratil ani po mnoha desítkách letech

Když se mluví o kráse, tak je to samozřejmě ve spojení s ženami a také ve spojení s mladším věkem. Zároveň se ale mluví o tom, že krása se může objevovat v každém věku. Mnoho lidí to jenom říká, zatímco tento fotograf se to rozhodl dokázat. A to nikoliv tím, že si do svého ateliéru pozval starší ženy, které nalíčil a dokonale stylizoval. On vyrazil do Itálie na ulici, kde fotil starší šarmantní dámy, které jasně dokazují, že žena může být opravdu krásná v každém věku.

Vědí, jak mají vypadat

Itálie je země, která je vyhlášená gastronomií, je vyhlášená módou, stejně jako je vyhlášená také stylem. Konkurovat této zemi v podstatě může už jenom Francie a žádná jiná lokalita. Ženy v Itálii, hlavně potom v Miláně jsou vyhlášené tím, že ví, jak mají vypadat. Dbají o sebe jak s ohledem na to, jaké nosí oblečení, tak s ohledem na jejich líčení, stejně jako jejich účesy. Díky tomu vypadají elegantně, a to v každém věku.

Důkazy na Instagramu

Že je to neoddiskutovatelný fakt, to jasně dokazuje Angelo, který je studentem a zároveň vášnivým fotografem. Ten se na rozdíl od ostatních fotografů rozhodl ukázat skutečnou krásu žen z ulice. A to nikoliv těch mladých, ale naopak těch starších šarmantních, které již velmi dobře vědí, jak o sebe dbát a jak o sobe pečovat. Všechny své fotografické úlovky následně prezentuje na Instagramu, a to na profilu s názvem Scuiraglam. Unikátní je také fakt, jak vlastně tento název vznikl. Slovo Scuira vychází z místního dialektu a dá se vysvětlit jako bohatá žena. V tomto případě to ale není myšleno na pohled k penězům. Naopak.

Hobby projekt má velký úspěch

Začal fotit spíše jenom ze záliby, jelikož ho zaujalo to, jak ženy v Itálii, v Miláně, vypadají zcela jinak, než jinde ve světě. A místo povídání vzal fotoaparát a snažil se je zvěčnit. A své úlovky pochopitelně začal vystavovat na svůj Instagram. Původně se jednalo jenom o koníček, ale nyní je jeho instagramový profil velmi oblíbený, jelikož má zhruba 150 tisíc sledujících. To je velmi dobré číslo. Fanoušci rádi čekají na to, až uvidí další ženu, která jasně ukazuje, že s věkem se šarm rozhodně nemusí nikam vytrácet.

V čem jsou dané ženy jiné?

Zkrátka a jednoduše chtějí vypadat dobře. My je můžeme porovnat s českou ženou. Ta když jde do obchodu pro základní nákup, nebo jde se svým psem, tak si na sebe vezme to, co nosí běžně doma. Italská žena je jiná. I když jde jenom do poštovní schránky, musí vždy vypadat dokonale. Právě v tom je unikát myšlení, které rozděluje ženy bydlící v kolébce módy, stylu a designu, nebo ve zbytku světa. Je to vidět na oblečení, je to vidět na líčení, účesu, upravenosti, ale i doplňcích. Ženy z Milána vypadají, jako by šly na důležitou společenskou událost. Reálně ale mohly jít jenom přes ulici pro pár potravin.

Podívejte se

Vybrali jsme pro vás několik nejzajímavějších fotografií, na které se můžete sami podívat. Jasně vás přesvědčí o tom, že kdyby takové ženy chodily i po našich ulicích, dalo by se o České republice říkat, že má styl. Nyní je to spíše nevkus. Bohužel.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Tato žena navštívila stylistu a řekla mu jediné: Dělejte, co…

Říká se, že vzhled člověka není zase až tolik důležitý. Na druhou stranu zcela zanedbávat lidskou krásu také není ideální.…
KRÁSA A MÓDA

Padají vám vlasy a potřebujete to zastavit? Nechoďte ani do…

Padání vlasů je dnes problém, o kterém se mluví nejčastěji s mužskou populací. Je to tak dáno, že jsou to právě…
KRÁSA A MÓDA

Jak zhubnout i 2 kilogramy denně? Tato zázračná dieta to…

Dokonalou postavu chce mít každý. O to více ta osoba, která ji bohužel stále dokonalou nemá. Pokud patříte do stejné…
KRÁSA A MÓDA

Jak zhubnout přes 20 kilogramů za pouhých 6 týdnů? Tato…

Jsou lidé, kteří se po celý život snaží zhubnout, ale jejich úsilí přijde vniveč. Často hledají různé druhy diet, které…
KRÁSA A MÓDA

Žádné tmavé skvrny, žádný pigment ani jiné problémy. Tato unikátní…

Různé vady na kráse jsou často primárně pro ženy velkým problémem. Pokud bychom se měli podívat na to, jaké problémy…
KRÁSA A MÓDA

Rozlučte se s vráskami jednou provždy. Každý, kdo začal používat…

Jsou to hlavně ženy, které dnes tolik řeší především svůj vzhled. A není se čemu divit, jelikož se svému okolí…