Krása je v každém věku. Tento fotograf to dokazuje. Fotí elegantní italské babičky, které jasně dokazují, že se jejich šarm nevytratil ani po mnoha desítkách letech -
Menu

Krása je v každém věku. Tento fotograf to dokazuje. Fotí elegantní italské babičky, které jasně dokazují, že se jejich šarm nevytratil ani po mnoha desítkách letech

Když se mluví o kráse, tak je to samozřejmě ve spojení s ženami a také ve spojení s mladším věkem. Zároveň se ale mluví o tom, že krása se může objevovat v každém věku. Mnoho lidí to jenom říká, zatímco tento fotograf se to rozhodl dokázat. A to nikoliv tím, že si do svého ateliéru pozval starší ženy, které nalíčil a dokonale stylizoval. On vyrazil do Itálie na ulici, kde fotil starší šarmantní dámy, které jasně dokazují, že žena může být opravdu krásná v každém věku.

Vědí, jak mají vypadat

Itálie je země, která je vyhlášená gastronomií, je vyhlášená módou, stejně jako je vyhlášená také stylem. Konkurovat této zemi v podstatě může už jenom Francie a žádná jiná lokalita. Ženy v Itálii, hlavně potom v Miláně jsou vyhlášené tím, že ví, jak mají vypadat. Dbají o sebe jak s ohledem na to, jaké nosí oblečení, tak s ohledem na jejich líčení, stejně jako jejich účesy. Díky tomu vypadají elegantně, a to v každém věku.

Důkazy na Instagramu

Že je to neoddiskutovatelný fakt, to jasně dokazuje Angelo, který je studentem a zároveň vášnivým fotografem. Ten se na rozdíl od ostatních fotografů rozhodl ukázat skutečnou krásu žen z ulice. A to nikoliv těch mladých, ale naopak těch starších šarmantních, které již velmi dobře vědí, jak o sebe dbát a jak o sobe pečovat. Všechny své fotografické úlovky následně prezentuje na Instagramu, a to na profilu s názvem Scuiraglam. Unikátní je také fakt, jak vlastně tento název vznikl. Slovo Scuira vychází z místního dialektu a dá se vysvětlit jako bohatá žena. V tomto případě to ale není myšleno na pohled k penězům. Naopak.

Hobby projekt má velký úspěch

Začal fotit spíše jenom ze záliby, jelikož ho zaujalo to, jak ženy v Itálii, v Miláně, vypadají zcela jinak, než jinde ve světě. A místo povídání vzal fotoaparát a snažil se je zvěčnit. A své úlovky pochopitelně začal vystavovat na svůj Instagram. Původně se jednalo jenom o koníček, ale nyní je jeho instagramový profil velmi oblíbený, jelikož má zhruba 150 tisíc sledujících. To je velmi dobré číslo. Fanoušci rádi čekají na to, až uvidí další ženu, která jasně ukazuje, že s věkem se šarm rozhodně nemusí nikam vytrácet.

V čem jsou dané ženy jiné?

Zkrátka a jednoduše chtějí vypadat dobře. My je můžeme porovnat s českou ženou. Ta když jde do obchodu pro základní nákup, nebo jde se svým psem, tak si na sebe vezme to, co nosí běžně doma. Italská žena je jiná. I když jde jenom do poštovní schránky, musí vždy vypadat dokonale. Právě v tom je unikát myšlení, které rozděluje ženy bydlící v kolébce módy, stylu a designu, nebo ve zbytku světa. Je to vidět na oblečení, je to vidět na líčení, účesu, upravenosti, ale i doplňcích. Ženy z Milána vypadají, jako by šly na důležitou společenskou událost. Reálně ale mohly jít jenom přes ulici pro pár potravin.

Podívejte se

Vybrali jsme pro vás několik nejzajímavějších fotografií, na které se můžete sami podívat. Jasně vás přesvědčí o tom, že kdyby takové ženy chodily i po našich ulicích, dalo by se o České republice říkat, že má styl. Nyní je to spíše nevkus. Bohužel.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Trápí Vás popraskané paty? Použijte tuto metodu a je po…

Celý den jste na nohou a nemáte čas si ani pořádně odpočinout? Bolí Vás nohy a ke všemu Vám opět…
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…
KRÁSA A MÓDA

Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na…

Náš obličej o nás vypovídá mnohé. Často se říká, že všechno, co se nám v životě přihodí, všechny naše starosti i…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak vaší pleti prospěje pleťová maska vyrobená…

Snem každé ženy je udržet si co nejdéle mladistvý vzhled. Některé ženy z tohoto důvodu chodí pravidelně do kosmetických salonů, jiné…
KRÁSA A MÓDA

Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této…

Následující dieta pochází od ruské odbornice na výživu, Margarity Korolevové. Podle jejich metod a postupů už zhublo spoustu ruských celebrit,…