Krásný úsměv! Díky němu získala fenka Layla nový domov!

Říká se, že zvířata z útulku se snaží zalíbit kolemjdoucím, vede je k tomu vidina nového domova. Když někdo prochází kolem jejich kotce, najednou se začnou lísat, hrát si nebo se usmívat.

animalchannel.co

To byl případ i fenky, která se dostala do útulku, když ji našli na ulici dobrovolníci z Beaumont Animal Care v americkém státě Texas. Neskutečně krásně se usmívala, aby přitáhla pozornost. Nakonec se Layle sen díky jejímu gestu splnil.

Život v útulku

Nalezenci, opuštěná nebo týraná zvířata se dostávají do útulku v Texasu, kde se o ně starají dobrovolníci. Beaumont Animal Care je středisko, kde se snaží těmto zvířatům nabídnout lepší život.

Čtěte také: Novorozená holčička se protahuje. Její grimasy a pohyby uchvátily na čtyři miliony sledujících!

Po jejich příchodu do útulku jsou umístěna v karanténě a následně vyšetřena, poté se jejich fotky objevují v inzerátech. Už v prvních dnech po příchodu malé fenky si Rachel Barron, jedna ze zaměstnankyň všimla jejího neskutečného úsměvu.

Nahrávka a fotodokumentace

Právě Rachel pořídila fotodokumentaci fenky, která se uměla usmívat do kamery, natočila také krátké video. Vše zveřejnila na stránkách útulku pro zájemce, přičemž nezapomněla dodat, že ještě více by se fenka smála někde, kde by měla svůj domov navždy.

Pokračování článku na další stránce