Krátké účesy jsou opět hitem. Proč je zkusit? Díky nim omládnete, jsou snadné na údržbu, vypadají skvěle a hodí se pro každou ženu. Podívejte se na nejvíc trendy možnosti, které jsou aktuálně IN

Že žena nemůže mít krátké vlasy? Velký omyl. Dnes se jedná o typ účesu, který je velmi populární a který je také velmi vyhledávaný. Pokud plánujete rapidní změnu svého vzhledu, rozhodně se jedná o variantu, se kterou chybu neuděláte. Přesvědčit se o tom můžete poměrně snadno. Kromě toho, že budete dokonale vypadat, nelze zapomenout na fakt, že i omládnete. A to nejenom pár let. To už je dobrý důvod pro vyzkoušení tohoto účesu, co říkáte?

Klasický střih

S tímto klasickým krátkým účesem chybu rozhodně neuděláte. Je jednoduchý na údržbu a vypadá skvěle. Souhlasíte?

Čtěte také: Mám 45 let a těchto 9 rad věnuji všem ženám, kterým bude 35, no ale ne jen jim!

Delší vlna

I krátký účes může mít pramen, který bude o něco delší. Tak jako v tomto případě. Noste ho elegantně až do svého čela.

Stylová platina

Platinová barva je v kombinaci s krátkými vlasy ta pravá. Daná fotografie to jenom dokazuje. A ono vystříhání kolem uší je velmi sexy.

Sexy blond

Máte blond vlasy a jste na ně právem hrdá? Pokud ano, je možné nechat si na hlavě vykouzlit tento typ skvělého účesu.

Variabilní střih

I s krátkými vlasy můžete zkoušet různé věci. Chcete, aby byly jenom rovné? Nebo chcete vytvořit vlny? Podívejte se, že to lze.

Rozčepýřený účes

Chcete mít styl a nechcete tak úplně konvenční účes? V takovém případě doporučíme zvolit tento styl, který umí zaujmout.

Delší blond

Bojíte se úplně krátkých vlasů? Potom zkuste tuto variantu. Sice se řadí mezi kratší účesy, ale rozhodně se nejedná o nic rapidního.

Moderní úprava

Chcete účes, který je aktuálně velmi moderní? Dejte na nás a vyzkoušejte tento střih. Vypadá skvěle, že ano?

Odvážné vystříhání

Nebojíte se něčeho odvážného? Potom zkuste základ klasického účesu, který bude zajímavě dotvořen vystříháním v zadní části.

Delší vlny

Stále kratší vlasy, ale ne o tolik. Pokud nechcete hodně zkracovat, je toto ta správná cesta. Když vlny padají přes obličej, je to nádhera.

Vlnitý melír

U vlnitých vlasů ještě zůstaneme. A to ve stylu zajímavého melíru, který nabídne stylovou kombinaci tmavých a světlých odstínů vlasů.

Moderní mikádo

Vzpomínáte ještě na tento styl účesu? Pokud ano, zkuste jeho modernější podobu. Proč se neinspirovat v minulosti?

Zajímají vás další tipy?

Výše jsme vám představili několik zajímavých tipů na kratší účesy. Pokud vás zajímají ještě další, není nic jednoduššího, než se podívat na několik dalších fotografií a inspirovat se. Jistě zde najdete mnoho účesů, které vašemu stylu dokonale sednou.