Krátké účesy jsou opět hitem. Proč je zkusit? Díky nim omládnete, jsou snadné na údržbu, vypadají skvěle a hodí se pro každou ženu. Podívejte se na nejvíc trendy možnosti, které jsou aktuálně IN -
Menu

Krátké účesy jsou opět hitem. Proč je zkusit? Díky nim omládnete, jsou snadné na údržbu, vypadají skvěle a hodí se pro každou ženu. Podívejte se na nejvíc trendy možnosti, které jsou aktuálně IN

Že žena nemůže mít krátké vlasy? Velký omyl. Dnes se jedná o typ účesu, který je velmi populární a který je také velmi vyhledávaný. Pokud plánujete rapidní změnu svého vzhledu, rozhodně se jedná o variantu, se kterou chybu neuděláte. Přesvědčit se o tom můžete poměrně snadno. Kromě toho, že budete dokonale vypadat, nelze zapomenout na fakt, že i omládnete. A to nejenom pár let. To už je dobrý důvod pro vyzkoušení tohoto účesu, co říkáte?

Klasický střih

S tímto klasickým krátkým účesem chybu rozhodně neuděláte. Je jednoduchý na údržbu a vypadá skvěle. Souhlasíte?

Delší vlna

I krátký účes může mít pramen, který bude o něco delší. Tak jako v tomto případě. Noste ho elegantně až do svého čela.

Stylová platina

Platinová barva je v kombinaci s krátkými vlasy ta pravá. Daná fotografie to jenom dokazuje. A ono vystříhání kolem uší je velmi sexy.

Sexy blond

Máte blond vlasy a jste na ně právem hrdá? Pokud ano, je možné nechat si na hlavě vykouzlit tento typ skvělého účesu.

Variabilní střih

I s krátkými vlasy můžete zkoušet různé věci. Chcete, aby byly jenom rovné? Nebo chcete vytvořit vlny? Podívejte se, že to lze.

Rozčepýřený účes

Chcete mít styl a nechcete tak úplně konvenční účes? V takovém případě doporučíme zvolit tento styl, který umí zaujmout.

Delší blond

Bojíte se úplně krátkých vlasů? Potom zkuste tuto variantu. Sice se řadí mezi kratší účesy, ale rozhodně se nejedná o nic rapidního.

Moderní úprava

Chcete účes, který je aktuálně velmi moderní? Dejte na nás a vyzkoušejte tento střih. Vypadá skvěle, že ano?

Odvážné vystříhání

Nebojíte se něčeho odvážného? Potom zkuste základ klasického účesu, který bude zajímavě dotvořen vystříháním v zadní části.

Delší vlny

Stále kratší vlasy, ale ne o tolik. Pokud nechcete hodně zkracovat, je toto ta správná cesta. Když vlny padají přes obličej, je to nádhera.

Vlnitý melír

U vlnitých vlasů ještě zůstaneme. A to ve stylu zajímavého melíru, který nabídne stylovou kombinaci tmavých a světlých odstínů vlasů.

Moderní mikádo

Vzpomínáte ještě na tento styl účesu? Pokud ano, zkuste jeho modernější podobu. Proč se neinspirovat v minulosti?

Zajímají vás další tipy?

Výše jsme vám představili několik zajímavých tipů na kratší účesy. Pokud vás zajímají ještě další, není nic jednoduššího, než se podívat na několik dalších fotografií a inspirovat se. Jistě zde najdete mnoho účesů, které vašemu stylu dokonale sednou.

Tisk
Nezařazené

Všichni byli přesvědčeni, že je těhotná. Místo dítěte našli v…

Těhotenství je nádherné období v lidském životě, protože je to příprava na nový život. Téměř každá žena touží po vlastním dítěti,…
Nezařazené

Zavařované zelí doma zvládne každý pomocí tohoto geniálního hodspodkého receptu

Máte rádi zelí a velmi často si na něm pochutnáváte? Zkoušeli jste si ho někdy doma sami naložit a zavařit…
Nezařazené

Viděl uprostřed silnice něco zvláštního. Když přijel blíž, pochopil, proč…

Občas zahlédneme něco, co bychom rozhodně v danou chvíli a na daném místě nečekali. Celý den se nám najednou změní nenadálým…
Nezařazené

Pár rekonstruoval starý dům, když narazili na něco zvláštního ve…

Rekonstrukce našich obydlí je někdy opravdu nevyhnutelná. Chceme-li žít v bezpečném a hezkém prostředí, nezbývá nám než náš současný příbytek pořádně…
Nezařazené

Žena zemřela sama v nemocnici. Po 14 sekundách se stalo…

Smrti se mnoho lidí bojí, ale přitom není vůbec důvod. Některé duchovní směry tvrdí, že smrt je jen bránou do…
Nezařazené

Matka nechala malé dítě samotné na gauči s jejich psem.…

Pejsek rasy Beagle patří mezi oblíbené psy po celém světě. Tato roztomilá rasa dokázala okouzlit miliony lidí. Lidi ovšem dokáže…