Kráva schovávala své mládě, aby jí ho nikdo nemohl vzít

Každá matka ví, že rodičovství není vůbec jednoduché. To neplatí jen o lidech, ale také zvířatech. Krávy se o svá mláďata starají velmi hezky a milují je z celého srdce. Odloučení od mladých je pro ně stejně těžké jako pro lidské matky a jejich děti. Každá matka chrání svá mláďata a tato kráva je jasným důkazem toho, že to dělají také zvířata pro své mladé.

Mateřství není nikdy jednoduché

Kráva jménem Clarabelle je velmi oddanou matkou, která by mohla být vzorem pro všechny ostatní. Clarabelle byla dojnice, která po celá léta žije v Austrálii na farmě. Bohužel během této doby zažila mnoho případů, kdy jí farmáři odebrali její tele a už ho nikdy neviděla. Potom byla těsně před porážkou zachráněna a odvezena do Edgar’s Mission.

https://animalchannel.co/

Nyní si užívá život na více než 153 akrech půdy, ale stále má v hlavě svou minulost. Ve chvíli, kdy se dostala do nového domova, byla březí. To pracovníci organizace nevěděli, ale brzy to zjistili. Kráva se začala po nějaké době chovat podivně a oni netušili, co se děje. Nakonec zjistili, že před nimi skrývá jedno malé tajemství.

Čtěte také: Angelina Jolie prošla změnou image! Je z ní blondýnka, jak jí to sluší?

https://animalchannel.co/

Poklad skrytý ve vysoké trávě

Clarabelle porodila a nechala si své tele pro sebe. Byla zvyklá, že jí vždy mládě sebrali a o další přijít nechtěla. Z tohoto důvodu ho nechávala mimo dohled a skrývala ho ve vysoké trávě. Pracovníci ho našli, ale to již bylo suché a čisté, takže ho rozhodně neporodila ten samý den. Krávy mají velmi hluboké mateřské instinkty a ona chtěla, aby její tele bylo v bezpečí.

Telátko bylo pojmenováno Valentine, protože ho objevili na Valentýna. Toto tele bylo první, které Clarabelle zůstalo. A nikdy jí ho nikdo nevezme. Clarabelle i její dítě je v naprostém bezpečí a mohou velmi pohodlně a bezpečně žít na obrovském pozemku, protože již nejsou na mléčné farmě, kde žije Clarabelle předtím. Každé zvíře by mělo žít beze strachu a žádná matka by se neměla obávat, že jí někdo vezme její dítě.

Zdroj: animalchannel.co