Kráva se rozplakala, protože si myslela, že jde na porážku!

Na hospodářská zvířata příliš mnoho lidí nemyslí. Považujeme je pouze za prostředek k tomu, abychom měli dobré mléko a maso. Jakmile zvíře zestárne a neplní svou funkci, majitelé mléčných farem se zvířete zbaví tak rychle, jak je to možné. Nemyslí přitom na to, že jim zvíře oddaně sloužilo po celý život a zaslouží si také krásný důchod. Naštěstí existují organizace, které se o starý skot starají a nabízí jim důstojnou možnost na dožití.

sdilejte.to

Všechna zvířata si zaslouží dobrý život

Emma byla jednou z krav, které čekal stejný osud jako miliony dalších zvířat. Majitelé farmy ji zavřeli na mléčnou farmu, kde strávila celý život zavřená v budově s mnoha dalšími zvířaty. Emma ale nakonec zestárla a již nedokázala produkovat dostatečné množství mléka. Proto se rozhodli, že s ní udělají krátký proces a pošlou jí na jatka, stejně jako všechny ostatní krávy. Naštěstí se jí ujala organizace, která se snaží dát kravám z mléčných farem důstojný důchod.

sdilejte.to

Kráva by tak vyděšená, že se rozplakala

Emma velmi dobře tušila, jaký osud jí čeká. Ve voze, kde ji převáželi z farmy, byla tak vyděšená, že začala plakat. Něco tak smutného jste ještě zaručeně neviděli. Kráva vypadala velmi vystrašeně. Měla vykulené oči, ze kterých jí stékaly slzy. Emma totiž neměla tušení, že ji koupila jedna dobrotivá organizace, která jí zachránila život. Během celé cesty byla hodně nervózní a velmi dobře tušila, co se s ní stane. Naštěstí se ale hodně zmýlila, protože se najednou ocitla na krásném místě.

Čtěte také: Nemyslitelná brutalita, Gay pár obviněn z týrání malých chlapců v Praze!

Osud této krásy byl naštěstí velmi dobrý

Místo jatek se ocitla na obrovské louce, na které rostla tráva. Vypadala hodně překvapeně, protože po trávě nikdy nešla. Celý život žila zavřená uvnitř v budově, kde se dojilo mléko. Nyní může strávit poslední léta svého života s dalšími krávami na volném prostranství, pást se trávou a žít beze strachu o svůj život. Na této farmě se nemusí obávat, že by ji někdo zabil kvůli jejímu věku. A může si užívat čerstvé trávy, dobré společnosti a lidí, kteří se o ni budou velmi dobře starat, dokud nezemře přirozenou smrtí.

sdilejte.to

Zdroj: sdilejte.to