Kritik farmaceutického průmyslu Dr. Myasnikov: Toto je nejjednodušší způsob, jak zhubnout bez jakýchkoliv léků!

Pochází z lékařské rodiny, je renomovaná osobnost ve svém oboru a nebojí se veřejně kritizovat farmaceutický průmysl. Alexander Leonidovič Myasnikov, muž s neuvěřitelnými zkušenostmi otevírá oči lidem a snaží se je přivést na správnou cestu. Daří se mu to?

[hana-code-insert name=’google‘ /]Své názory na farmaceutickou mafii, hubnutí pomocí výživových doplňků, ale i tvrdých léků ostře a veřejně kritizuje. A může si to dovolit, protože jako odborník přesně ví, co lidskému tělu škodí a co mu naopak pomáhá.

Hubnutí je jednoduché!

Mnoho odpůrců si získal svými výroky o jednoduchosti hubnutí. Zejména pak v kruzích, kteří chtěli hubnout s pomocí léků, bez pohybu a normální stravy. Lékař odmítá zdravé diety, preferuje efektivní stravování s příjmem tuků i cukrů. Podle něj jsou léky na hubnutí tím, co metabolismus zrychluje. Jenže na to, aby lidé zhubli, by měl jejich metabolismus pracovat pomaleji!

Čtěte také: 8 krátkých rad a doporučení, které Vám jednou mohou zachránit život!

„Léky na hubnutí mají stimulační účinek na nervový systém, v důsledku čehož se metabolismus v těle zrychluje. Kromě toho existuje celá řada vedlejších účinků jako je zatěžování srdce, vysoký tlak, nespavost, tachykardie, arytmie. Obecně léky na hubnutí mimořádně zatěžují cévy a celý kardiovaskulární systém, což si lidé odmítají uvědomit a farmaceutický průmysl je o tom nevyrozumí. Netřeba se proto divit, že na západě byly celé desítky takových druhů léků staženy z trhu.“

Odborník varuje před urychlováním metabolismu a upozorňuje na potřebu ho zpomalit. V principu je to velmi jednoduché. Stačí, když budete jíst méně kalorií, než spotřebujete. „Vzhledem k tomu je třeba si stanovit realistické cíle. Nemohu chtít zhubnout 20 kg. Úspěch bude i to, pokud na začátek ztratím 5-10 % ze své tělesné hmotnosti.“ říká Myasnikov.

[hana-code-insert name=’google‘ /]I proto je nejlepším řešením rozdělení jídla. Pokud budete jíst po malých částech a na každou hodinu budete mít něco přichystané, pocit hladu přestane existovat a Vaše tělo začne pracovat normálním způsobem. Nebudete se přejídat v důsledku hladovky, ani v důsledku chutí. Na snídani a dopoledne je nejideálnější jíst sýr, tvaroh či máslo. Na oběd třeba přijmout do těla bílkoviny v podobě masa, ryb, vajec. A odpoledne se orientovat spíše na sladkosti. Tehdy si je totiž tělo poptává a my bychom mu je měli dopřát. Ne však hodně! Na večeři je třeba příjem cukrů opět ztlumit a zároveň doplnit zásoby opět bílým masem nebo salátem.

Jak přibližně by měl vypadat jeden den podle odborníka?

K snídani bychom měli sníst alespoň 500 g čerstvé zeleniny, je jedno jaké. Totéž byste měli udělat s ovocem, vhodné jsou zejména jablka a bobule. Neměli byste zapomínat na denní příjem vlákniny v podobě ovesných vloček a bílé pečivo byste měli vyměnit za celozrnné. Velmi vhodné jsou ryby a bílé maso, mléčné výrobky, olivový olej a hrst ořechů namísto pamlsků před televizí. Zakázaná není ani hořká čokoláda nebo sklenici vína.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Podstatné je dodržovat pravidelné stravování a režim. Léky na hubnutí zcela vyloučit a zaměřit se na tělu přirozené a prospěšné suroviny. Kromě toho byste neměli zapomínat ani na genetiku. Pokud máte předky silnější postavy, pravděpodobně z Vás nikdy nebude atlet ani atletka a není to ani ostuda. Postavu a vzhled můžete ovlivnit, ale ne zcela změnit. Příroda je silnější než člověk a poučuje nás o tom každý den. Jenže se zdá, že bezvýsledně, protože my děláme pořád dokola tytéž chyby.

Hodně štěstí při hubnutí!