Kritik farmaceutického průmyslu Dr. Myasnikov: Toto je nejjednodušší způsob, jak zhubnout bez jakýchkoliv léků!

Pochází z lékařské rodiny, je renomovaná osobnost ve svém oboru a nebojí se veřejně kritizovat farmaceutický průmysl. Alexander Leonidovič Myasnikov, muž s neuvěřitelnými zkušenostmi otevírá oči lidem a snaží se je přivést na správnou cestu. Daří se mu to?

[hana-code-insert name=’google‘ /]Své názory na farmaceutickou mafii, hubnutí pomocí výživových doplňků, ale i tvrdých léků ostře a veřejně kritizuje. A může si to dovolit, protože jako odborník přesně ví, co lidskému tělu škodí a co mu naopak pomáhá.

Hubnutí je jednoduché!

Mnoho odpůrců si získal svými výroky o jednoduchosti hubnutí. Zejména pak v kruzích, kteří chtěli hubnout s pomocí léků, bez pohybu a normální stravy. Lékař odmítá zdravé diety, preferuje efektivní stravování s příjmem tuků i cukrů. Podle něj jsou léky na hubnutí tím, co metabolismus zrychluje. Jenže na to, aby lidé zhubli, by měl jejich metabolismus pracovat pomaleji!

„Léky na hubnutí mají stimulační účinek na nervový systém, v důsledku čehož se metabolismus v těle zrychluje. Kromě toho existuje celá řada vedlejších účinků jako je zatěžování srdce, vysoký tlak, nespavost, tachykardie, arytmie. Obecně léky na hubnutí mimořádně zatěžují cévy a celý kardiovaskulární systém, což si lidé odmítají uvědomit a farmaceutický průmysl je o tom nevyrozumí. Netřeba se proto divit, že na západě byly celé desítky takových druhů léků staženy z trhu.“

Odborník varuje před urychlováním metabolismu a upozorňuje na potřebu ho zpomalit. V principu je to velmi jednoduché. Stačí, když budete jíst méně kalorií, než spotřebujete. „Vzhledem k tomu je třeba si stanovit realistické cíle. Nemohu chtít zhubnout 20 kg. Úspěch bude i to, pokud na začátek ztratím 5-10 % ze své tělesné hmotnosti.“ říká Myasnikov.

[hana-code-insert name=’google‘ /]I proto je nejlepším řešením rozdělení jídla. Pokud budete jíst po malých částech a na každou hodinu budete mít něco přichystané, pocit hladu přestane existovat a Vaše tělo začne pracovat normálním způsobem. Nebudete se přejídat v důsledku hladovky, ani v důsledku chutí. Na snídani a dopoledne je nejideálnější jíst sýr, tvaroh či máslo. Na oběd třeba přijmout do těla bílkoviny v podobě masa, ryb, vajec. A odpoledne se orientovat spíše na sladkosti. Tehdy si je totiž tělo poptává a my bychom mu je měli dopřát. Ne však hodně! Na večeři je třeba příjem cukrů opět ztlumit a zároveň doplnit zásoby opět bílým masem nebo salátem.

Jak přibližně by měl vypadat jeden den podle odborníka?

K snídani bychom měli sníst alespoň 500 g čerstvé zeleniny, je jedno jaké. Totéž byste měli udělat s ovocem, vhodné jsou zejména jablka a bobule. Neměli byste zapomínat na denní příjem vlákniny v podobě ovesných vloček a bílé pečivo byste měli vyměnit za celozrnné. Velmi vhodné jsou ryby a bílé maso, mléčné výrobky, olivový olej a hrst ořechů namísto pamlsků před televizí. Zakázaná není ani hořká čokoláda nebo sklenici vína.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Podstatné je dodržovat pravidelné stravování a režim. Léky na hubnutí zcela vyloučit a zaměřit se na tělu přirozené a prospěšné suroviny. Kromě toho byste neměli zapomínat ani na genetiku. Pokud máte předky silnější postavy, pravděpodobně z Vás nikdy nebude atlet ani atletka a není to ani ostuda. Postavu a vzhled můžete ovlivnit, ale ne zcela změnit. Příroda je silnější než člověk a poučuje nás o tom každý den. Jenže se zdá, že bezvýsledně, protože my děláme pořád dokola tytéž chyby.

Hodně štěstí při hubnutí!