Krutá diagnóza v podobě otoku mozku? Po císařském řezu bylo vše jinak, jejich syn je zdravý a zcela bez potíží!

Na ten den se připravovali několik posledních týdnů. Lékaři naplánovali císařský řez, protože nebylo zbytí. Podle předchozích vyšetření nemělo dítě žádnou šanci na přežití. Nick a Brooklyn Schnarrovi byli postaveni před to nejhorší, co se může budoucím rodičům stát. Tohle rozhodně nikdo nechce slyšet, natož zažít. Jenže po operaci bylo všechno jinak, došlo totiž k něčemu, co si ani lékaři nedokáží vysvětlit.

Drsná diagnóza

Nick doprovázel svou manželku Brooklyn na ultrazvukové vyšetření, když byla asi v polovině těhotenství. To, co se tenkrát dozvěděli, jimi otřáslo. Zbytek gravidity mají oba vlastně v mlze, protože verdikt lékařů byl neúprosný. Syn zemře po porodu nebo bude mít těžce postižený mozek. Důvodem k tomuto vyjádření byl fakt, že hlavička plodu byla neúměrně veliká vlivem vzácného onemocnění, které se projevuje otokem mozku. Hydrocefalus navíc nelze nikterak léčit.

lovethispic.com

Do nemocnice v Cincinnati

Vzhledem k diagnóze byla Brooklyn odeslána na specializované pracoviště, kde mají s tímto typem postižení větší zkušenosti. Zbytek těhotenství strávila v hotelovém pokoji v blízkosti dětské nemocnice, zatímco Nick se staral o Sophii a Lily, starší dcery manželského páru. Snažil se také pracovat, aby měli na lékařskou péči dostatek peněz. Nastal okamžik, který měl zcela změnit jejich život. A také se tak stalo.

Čtěte také: Důchodkyně prodala svůj dům, uvnitř čekalo překvapení

Neměl žít

Podle diagnózy neměl Charlie Edward Schnarr žít. Neměl se dokonce ani po porodu sám nadechnout a řešila se možná resuscitace. Jenže nic z toho se naštěstí nestalo. Charlie se měl okamžitě k životu, hned po vyjmutí začal křičet a co víc? „Žádný otok mozku, jen lehce zvětšená hlava toho nejkrásnějšího chlapečka!“ dmou se pýchou rodiče, kteří si prošli během těhotenství peklem. Po několika dnech na novorozenecké jednotce intenzivní péče se vydal za sestřičkami domů. Manželům Schnarrovým nikdy nikdo nevysvětlil, jak je možné, že se přebytečná voda z mozku ztratila. Naštěstí vše dopadlo skvěle a rodiče mají krásné a zdravé tři děti.

Zdroj: lovethispic.com