Která z Vás je dle zvěrokruhu tou nejlepší partnerkou a na co byste si měli dávat pozor?

Myslíte si, že jste skvělá partnerka? Podívejte se na to, co o Vás říká Vaše znamení zvěrokruhu!

12. Štíř

Jako osoba jste velmi romantická, ale dokážete být i drsná, pokud se Váš partner dopustí nějaké chyby. Nestačí Vám pouhé „omlouvám se“, vyžadujete důkaz, že to člověk myslí vážně. Jste velmi upřímná a to vyžadujete i od ostatních, zejména pak od svého partnera.

[hana-code-insert name=’google‘ /]11. Panna

Velmi často se cítíte nejistě. Máte tendenci velmi snadno žárlit. Dokonce žárlíte na lidi, s nimiž Váš partner pouze mluví nebo pracuje. Potřebujete od svého partnera, aby Vás neustále přesvědčoval o jeho lásce k Vám.

Čtěte také: Milujete vajíčka? Pak si určitě oblíbíte dnešní recept na výborný vajíčkovo-sýrový salát! Připravený je raz dva!

10. Beran

Jste velice vášnivá osoba. Ať už jde o práci nebo o vztah, jste do všecho zpravidla velmi horliví. Nerada se cítíte jako třetí kolo u vozu. Pakliže se cítíte ve společnosti jen nepatrně nechtěná, odcházíte. Když Vám však partner dá možnost, nalézt v něm své útočiště, stanete se pro něj dokonalou partnerkou.

9. Býk

Jako býk jste velmi svobodomyslná a nezávislá. Lidé Vás milují přesně takovou, jaká jste. Respektují Vaše rozhodnutí. Nemáte ráda, když se Vás partner pokouší spoutat. Když však naleznete milujícího partnera, dokážete vytvořit ideální rodinné zázemí.

8. Rak

Zpravidla jste velmi citlivá, a tak Vás rozčílí i drobné problémy. Jste velice ráda hýčkána a dle toho vybíráte i svého partnera. Od partnera totiž potřebujete cítit dostatečné množství lásky.

[hana-code-insert name=’google‘ /]7. Lev

Jste skoro jako typická postava z romantického filmu. Vztah často vedete tak, že Váš partner může mít pocit, že jste opravdu v romantickém filmu. Ujistěte se proto občas, že máte rovnováhu mezi realitou a knižním párem Romeem a Julií.

6. Vodnář

Lidé Vás často vnímají jako průměrnou osobu. Ve vztahu jste však velmi vášnivá a věrná. Pokud Vám partner dává pocit lásky, dokážete mu to nespočetně vícekrát oplácet.

5. Blíženci

Často jste uvězněná v hrsti svých emocí. Jste radostná a milujete chvíle strávené z ostatními. Vzhledem ke své náladovosti však dokážete být i nepříjemná. Zkuste tak své emoce dostat plně pod kontrolu.

4. Váha

Zpravidla jste považována za velmi chytrou osobu, která má kolem sebe pozitivní auru. Často na Vás dokonce lidé žárlí, kvůli společenskému životu, který úspěšně vedete. Jste velmi otevřená, ale intenzivně milujete svého partnera, když Vám lásku opětuje zpět. Není radno si však s Vámi zahrávat.

3. Kozoroh

Jste perfekcionista a víte to o sobě. Ve vztahu tak zpravidla všemu přikládáte velkou důležitost. Potřebujete proto partnera, který Vám to bude schopen opětovat a v mnohém se Vám přizpůsobí.

2. Ryby

Jako ryba jste označována za velmi důvěryhodnou osobu. Jste velmi opatrní ohledně svého postoje vůči ostatním. Intenzivně se tak o ostatní staráte a snažíte se vyhýbat veškerým konfliktům.

1. Střelec

Ženy narozené v tomto znamení jsou jedny z nejméně sobeckých partnerek. Neustále se ujišťujete o potřebách svého partnera a snažíte se ho podporovat ve splnění jeho snů a cílů. Partner se Vás zpravidla snaží respektovat ve všem, neboť ví, že jste ta nejlepší žena, kterou může mít.