David Hampl
9 ledna, 2022
, ,

Ať už jde o lásku, peníze nebo úspěch v práci, každé znamení zvěrokruhu si v roce 2022 vezme svůj díl štěstí. Čtěte dále a zjistěte, co vás v tomto roce čeká a nemine. Můžete se na všechno dobře připravit.

Štěstí v lásce

Beran

Leden pro vás bude jedním z nejdynamičtějších měsíců v roce. Venuše a novoluní budou vyzařovat energii a vy budete součástí řady vzrušujících událostí. Dostanete dobré zprávy a zažijete mnoho společných večerů s partnerem nebo atraktivním neznámým nebo neznámou. Připravte se skutečně na plejádu emocí. Nenechte se jimi ale převálcovat a stále si zachovejte racionální uvažování, abyste nespadli do manipulativního nebo nezdravého vztahu.

Panna

Láska vás uchvacuje už od začátku roku. Pokud někoho potkáte na Silvestra, nezapomeňte se mu/jí co nejdříve ozvat. Pokud jste rozhodnuti ukončit stávající vztah, neváhejte, protože by vše mohlo dopadnout dobře a mohli byste se rozejít bez hádek a nepříjemností. Pokud na druhou stranu nevíte, zda má vztah smysl, zkuste se na chvíli zastavit a zjistěte, co na druhém milujete, možná zažehnete ve vztahu novou jiskru. Pamatujte na to, že staré věci často stojí za opravu a že nemá smysl rozcházet se jen proto, že už ze vztahu vyprchalo počáteční nadšení.

Střelec

Nový rok vám dává šanci změnit svůj život. Začnete nové aktivity, které se vám budou později hodit. Naučte se něco nového a inspirujte se třeba u svých přátel a blízkých. Sblížíte se s rodinou a možná se poprvé nebo podruhé v životě stanete rodičem. Pokud děti nechcete, raději si dávejte velký pozor. Hvězdy jsou nakloněni tomu, abyste se stali rodičem. Zkuste případně zapátrat po příčinách toho, že děti odmítáte. Možná odhalíte nečekanou souvislost s vaší minulostí, kterou by stálo za to vyřešit jednou pro vždy.

Štěstí na finance

Blíženci

Musíte si užít každou minutu svého života. Budete mít pocit, že je čas na změnu u vás doma, i když to bude stát vyšší cenu. Pokud ve vašem vztahu nastane těžší období, dá se to brzy do pořádku, a protože budete mít dost peněz, budete moci překvapit svou drahou polovičku fantastickým dárkem. Díky tomu také upevníte svůj partnerský vztah a získáte jistotu podpory a pomoci v čemkoliv, co vás tento rok potká.

Rak

Dobrá zpráva k vám přijde koncem ledna. Máte v rukávu velmi vzrušující nápady na projekty, které vyžadují hodně peněz. Pokud se vám podaří je zafinancovat, může vám to později přinést velký zisk. Proto se nebojte riskovat a jít klidně i do nejistých projektů nebo investic. Pozor si ale dejte na všechny sázky nebo loterie, v nich nebudete mít štěstí a můžete snadno přijít o velké peníze.

Vodnář

Utratíte velkou částku za svůj stávající nebo nový domov. Všechny změny děláte pro svého partnera a své děti. V lednu budete mít více příležitostí pracovat a zvýšit své příjmy pro vaše další plány. Je možné naplánovat si klidně nějakou větší exotickou dovolenou – s největší pravděpodobností tyhle plány vyjdou a bude to skutečně nezapomenutelný zážitek.

Úspěch v práci

Váhy

První měsíc v roce je dobrý pro budování nových vztahů a sliby, které dostanete, se brzy stanou skutečností. I vaše příjmy se budou postupně zvyšovat. Od 25. ledna bude po vašem boku i Venuše, což znamená, že budete mít velké zisky a bude se vám dařit ve vašem zaměstnání. Nenechte se ale zmást velkými zisky a úspěchy, ne celý rok bude takový. Raději šetřete a odkládejte si peníze bokem, abyste byli připraveni na výpadek příjmu, který přijde v půlce roku kvůli nemoci nebo nehodě.

Ryby

První den v roce může také změnit vaše pracoviště a vaši kariéru. Setkání Marsu a Merkuru ovlivní osobní i profesní záležitosti. Úplněk 21. ledna slibuje hodně štěstí, pokud si budete hledat novou práci. Nebojte se dá výpověď, i když zatím nemáte nic jistého. Ta pravá práce na vás někde čeká, jen je třeba mít otevřené oči a zkoušet všechno, co se vám namane.

Kozoroh

Leden a únor jsou nejlepší měsíce, kdy se můžete postarat o novou práci a podpořit také své vztahy. Nikdy není na škodu mít pozitivní podporu za zády, která vám usnadní cestu za novými příležitostmi. Měsíc leden je pro vás skvělou příležitostí změnit práci, anebo získat nového a schopného kolegu, se kterým si budete rozumět. Společně byste mohli tvořit velmi úspěšný tým a zajistit si také povýšení nebo nečekaný úspěch ve vašem oboru.

Méně šťastná znamení

Býk

Váš příjem v lednu nebude vyšší než loňský příjem, ale budete mít také nezaplacené účty a dluhy, které musíte splnit. V důsledku toho si nebudete moci odkládat příliš mnoho stranou a možná vám později bude chybět na dovolenou. Budete si muset počkat na pro vás příznivější období, kterým bude jaro. Opět si srovnáte účty a bude i šance na nečekaný příjem nebo přivýdělek.

Lev

První polovina roku bude plná příležitostí pro vaši kariéru. Leden však bude vaším nejnešťastnějším měsícem. Můžete pak i nastoupit do nové práce, ale budete nejspíš nepříjemně zaskočeni tím, že plat nebude zdaleka tak vysoký, jak jste doufali. Nechte si čas svou situaci řádně promyslet. Pokud vám po několika měsících neslíbí zvýšení platu, nemrhejte zde svým potenciálem a nebojte se dát výpověď a jít dál.

Štír

Nový rok pro vás začne spoustou práce, náročných úkolů a vyřizování dluhů. Nebude to snadné, zvláště pokud vás navíc trápí nemoc. Nepůjde o nic hrozného, ale přeci jen to zpomalí vaše tempo a ztrpčí vám každodenní život. Pokud můžete, požádejte o pomoc, bude to jednodušší. Nenechte se negativním začátkem roku negativně ovlivnit. Později bude vše zase o něco lepší. S prvními jarními paprsky se ve vás probudí nová síla a svět bude hned přátelštějším místem.

Sdílejte článek