David Hampl
9 října, 2020

Představte si, že stojíte ve velké místnosti, ze které vedou čtyři dveře. Podle toho, jak se rozhodnete, si zvolíte svou budoucnost a odhalíte svou osobnost. První jsou masivní a bohatě zdobené, druhé jsou tmavě fialové a působí záhadně. Třetí působí kouzelně se svou jasně červenooranžovou barvou a poslední jsou světle hnědé a vypadají jako sova. Za každými z nich se skrývá něco jiného. Kterého si vyberete vy?

První a druhé dveře

Za prvními, jasně modrými dveřmi se skrývá jedinec, který je v kruhu blízkých lidí považován za laskavou duši a skvělého přítele, který má čas pro své blízké. Vaše štěstí závisí na vztahu s blízkými. Vážíte si pár upřímných a opravdových přátel a víc ani nepotřebujete. Tento výběr znamená, že jste loajální, četní a důvěryhodní. Skrýváte se za drsný vzhled, ale jste citliví.

Výběr fialových dveří ukazuje, že síla a pocit síly je pro vás velmi důležitý. Jste svobodný člověk a svoboda je pro vás často na prvním místě. Jste bezprostřední a vždy sami sebou. Nemáte-li k tomu důvod, neděláte kompromisy. Ve chvíli, kdy v sobě najdete sílu snášet utrpení své i ostatních, najdete mít a klid.

Třetí a čtvrté dveře

Třetí možnost znamená, že jste energický, živý člověk, který miluje lidi a svět. Vaše okolí fascinuje váš pohled na život, dobrá nálada a úsměv, který máte vždy na tváři. Baví vás soutěžit s ostatními a jste nadšení, když někdo ocení vaše zásluhy a chválí vaše úsilí. Držíte se při zemi a lpíte na banálních věcech, které jsou pro vás velmi důležité.

Poslední dveře jsou skutečně neobvyklé. Pokud vás upoutali, je to signál, že jste jedinečná osoba plná různých vlastností a dovedností. Jste absolutním dobrodruhem, který nechodí obvyklou cestou. Štěstí u vás pochází z cestování, sdílení zkušeností a místa na světě, kde se cítíte plně přijati, ocenění a přirození.

Sdílejte článek