Které znamení zvěrokruhu je nejlepší manželkou? Jste mezi nimi? Pokud ano, měl by si vás partner vážit, jelikož nikoho lepšího nemůže nikdy najít.

Astrologové mají jasno. Každé znamení zvěrokruhu má svou nezaměnitelnou osobnost, která určuje směřování každého člověka a jeho úspěšnost v různých společenských rolích. Všechno je určené tím, ve které pozici stálo slunce v okamžiku vašeho narození a gravitační síly kterých vesmírných těles v tom okamžiku právě působily na zeměkouli. Díky tomu je mimo jiné také možné určit, které ze znamení zvěrokruhu bývá nejlepší a nejstarostlivější manželkou.

Beran

Berani jsou tvrdohlaví a pevní. Manželka-beran svého muže ve všem podporuje a podle svých nejlepších znalostí a zkušeností pomáhá dosáhnout jeho cílů. Plní své rodinné a manželské povinnosti, ale tím se nenechá zbavit svých vlastních cílů a snů. Je to velmi aktivní typ člověka, který rád organizuje. Ale pozor, berani jsou velmi žárliví!

Býk

Žena býk je opravdovou vládkyní domácnosti. Je dobrosrdečná, hodná a milující. Zbožňuje práci s dětmi a vzorně se stará také o rodinnou pokladnu a zajištění bezpečnosti členů rodiny.

Čtěte také: Tři staříci v důchodu ve stejném oblečení se postavili na pódium: Pustila se písnička Michaela Jacksona – stačilo pár pohybů a získali si každého (VIDEO)

Blíženci

Trochu zlobiví lidé ve znamení blíženců jsou ochotni se pro manželství změnit. Žena ve znamení blížence je svým manželem nadšená, ale to vyžaduje, aby byl na stejné intelektuální úrovni, jako je ona sama.

Rak

Žena v tomto znamení je ideálním typem manželky. Je citlivá, loajální, vynikající milenka a vzorná matka. Svého manžela nade vše miluje a potřebuje, aby ji za to chránil a podporoval.

Lev

Lvice velmi rády organizují a přijímají opatření, ale nezanedbává ani domácí práce. Je to velmi ambiciózní typ ženy, která je krásná, smyslná a loajální.

Panna

Panna ráda analyzuje. V manželství je citlivá a věrná. Dokáže všechno, ale potřebuje k sobě spolehlivého a zodpovědného manžela. Tato žena je mírná, křehká a citlivá.

Váhy

Ženy ve znamení vah jsou velmi atraktivní a mívají spoustu obdivovatelů. V manželství hledají harmonii a rovnováhu. Svého manžela velmi miluje. Potřebuje muže, který jí dokáže poskytnout pohodlí a luxus.

Štír

Žena-štír bere manželství velmi vážně, ale dokáže být jenom s tím, koho opravdu miluje a totéž očekává i od svého manžela. Potřebuje být respektována a pak udělá vše pro to, aby rodina žila šťastným životem. Je velmi energická a vášnivá, ale pokud její očekávání manžel zklame, bez přemýšlení a okamžitě odchází.

Střelec

Střelci jsou chytří a přátelští. Manželka v tomto znamení svého muže podporuje. Nelíbí se jí však jednomyslnost a stále potřebuje nové podněty. Její muž nutně musí mít smysl pro humor. To je pro takovou ženu ze všeho nejdůležitější.

Kozoroh

Lidé v tomto znamení jsou klidní a rodinný život staví na hlavní místo ve svém hodnotovém žebříčku. Žena-kozoroh někdy působí až poněkud chladně a zdrženlivě. Je ale loajální a svým partnerem doslova žije. Ne vždy ale dokáže adekvátně vyjádřit své pocity.

Vodnář

Tyto ženy jsou citlivé a přátelské. Nelíbí se jí otroctví, ale pokud se rozhodne spojit svůj život s druhým člověkem, bere to velmi vážně. Je velmi upřimná, dává najevo své pocity, ale nikdy z ní nikdo neudělá typickou ženu v domácnosti. Když se ze vztahu stane rutina, velmi snadno se přesune jinam.

Ryby

Ryby jsou velmi citlivé a tajemné. Potřebují silného muže, který jim dokáže pomoc při překonávání životních obtíží. Obvykle není příliš nakloněna manželství, stále hledá a doufá, že někde bude mít větší štěstí.