David Hampl
13 prosince, 2019

Nejste si jistí, kdo ve skutečnosti jste? Máte o sobě pochyby nebo vám druzí nevěří? Zjistěte o sobě zajímavé informace pomocí testu, který nemůže být snadnější. Stačí si jen zjistit, ve kterém dni v týdnu jste se narodili a pak si přečíst danou charakteristiku. Možná budete velmi příjemně překvapeni, nebo vás zjištění také zklame.

Vzpomeňte si na den narození

Pokud věříte v numerologii, která hledá božský vztah mezi čísly a událostmi, pak vás bude určitě zajímat, jaký vliv má váš den narození na vaši osobnost. Podívejte se do kalendáře a zjistěte, který den v týdnu jste přišli na svět, a přečtěte si svůj popis. Je to velmi jednoduché.

Pondělí až čtvrtek

Podle pondělí jste rodinná bytost, která ráda tráví volný čas se svou rodinou a přáteli. Jste opravdu mírumilovní, a lidé se na vás mohou spolehnout. Chybí vám však sebevědomí, a proto je pro vás obtížné dosáhnout toho, po čem sníte.

Podle úterý jste velmi aktivní a dobrodružný člověk, který nemá rád nicnedělání. Neklid, nuda a osamělost vás mohou frustrovat. Občasné sezení mezi čtyřmi stěnami, využíváte například na sebepoznání.

Podle středy jste velmi zvědaví a vždy se chcete naučit něco nového. Vaše zvědavost a zájem vás činí kreativními. Ve vašem rukávu je vždy dobrý nápad. Často býváte rozptýleni.

Podle čtvrtku jste moudří, starostliví a chápající. Máte velkou úctu ke své rodině, přátelům a kolegům. Vždy se na vás můžete spolehnout. Se svými vůdcovskými schopnostmi můžete udělat hodně, ale pozor na tvrdohlavost.

Pátek až neděle

Podle pátku máte velmi citlivou a pokojnou povahu. Netolerujete konflikty a dramata a uděláte cokoli, abyste se jim vyhnuli.

Podle soboty jste osoba, na kterou se vaši přátelé a rodina mohou kdykoli spolehnout. Vždy dokážete kolem sebe vytvořit dobrou náladu. Máte však tendenci přehánět věci, pokud jde o budoucnost.

Podle neděle jste inteligentní a hluboce smýšlející člověk. Často se nutíte, abyste objektivně přemýšleli a zpochybňovali své vnímání. Přátelé a kolegové se na vás často obracejí, když se dostanou do krize. Bojíte se týmové práce kvůli svým introvertním sklonům.

Našli jste se? Pokud ano, sedí to na vás? Sdílejte to se svými přáteli a třeba přijdete k dalším zajímavým zjištěním.

Sdílejte článek