Který strom byste si přivezli domů na Vánoce? Váš výběr vám řekne, jak jste na tom ve své duši a co váš čeká v novém roce

Výběr vánočního stromu vypadá jako jednoduchá záležitost, ale mnoho lidí tím může strávit velmi dlouhou dobu. Odborníci také tvrdí, že existuje důvod, proč strom, který přinášíme domů, úzce souvisí s naší osobností a duševním stavem. Jediné, co musíte udělat, je vybrat strom ze seznamu níže a přečíst si analýzu, která s ním souvisí!

Stejný strom, stejná duše

Pokud je stejný vánoční strom ozdoben každý rok na Vánoce u vás doma, pak jste opravdovým milencem tradice. Je pro vás charakteristický duševní klid a láska a tento rok toho bude ve vašem domě spousta. O Vánocích dojde ve vašem životě k velmi důležité změně, která bude mít velký dopad na celý rok.

Borovice a zásadní změny

Pokud si vyberete první strom, budete chtít z Vánoc co nejvíce vytěžit. Každý rok trávíte hodně času zdobením stromečku, což vás unaví, protože to trvá dlouho. Na druhé straně teplo vašeho domova a klid dřeva přinášejí do vašeho srdce mír a klid.

Čtěte také: Dvouroční chlapeček s Downovým syndromem neumí mluvit, ale když jeho sestra začne hrát, stane se zázrak! (VIDEO)

Pokud si vyberete druhý strom, nejsou Vánoce rozhodující pro vyjádření vaší lásky a vašich pocitů. Letošní Vánoce však pro vás mají něco zásadního. Obrat, který tento postoj změní v nadcházejících letech.

Pokud si vyberete třetí strom, znamená to, že každý rok máte za sebou těžký rok, který má bohužel vliv na Vánoce, protože jste úplně vyčerpaní. Sestupné větve borovice podle vašeho výběru naznačují vaši náladu a stav mysli, zatímco krása stromu skrývá pocity hluboko ve vás.

Borovice a skryté pocity

Pokud jste si vybrali čtvrtý strom, jste velký vánoční fanoušek a čekáte celý rok na Vánoce. Pro vás jsou tyto dny o rozvíjení, rozdávání a milování. Pokud byste mohli, přivítali byste celý svět do svého domova.

Pokud jste si vybrali pátý strom, skryli jste pocity Vánoc pro něco, co si sami nepřiznáváte. Ve vašem životě byly chvíle, kdy byste chtěli přeskočit těchto několik dní v kalendáři, abyste nemuseli všechno přiznat. Přestože jsou vaši blízcí po vaší straně, stále vám chybí něco, o čem přesně nevíte.

Pokud jste si vybrali šestý strom, sami jste zvláštní člověk, a to platí i pro Vámi vybranou borovici. Nejste velkým vánočním fanouškem. Vše, na čem záleží, je to, že Vánoce by měly začít nejprve ve vaší duši a nikoli ve vnějších věcech.