Kůň měl jít na porážku, ale naštěstí potkal včas svého zachránce!

Hodně zvířat skončí špatně, protože již nevyhovují svým majitelům. Je to strašně smutné a tragické. „Když jsem tam byla, viděla jsem klinu, která stála sama v rohu. Měla skloněnou hlavu a musela jsem ji navštívit, abych zkontrolovala, zda je v pořádku,“ řekla žena. Právě takto se setkala s klisnou, které nakonec zachránila a změnila život.

Dojemné setkání s utrápeným koněm

Angie tiše promluvila na klisnu, aby upoutala její pozornost. Na první pohled bylo jasné, že kůň není v pořádku. „Otočila se a položila si hlavu na mou hruď,“ napsala Angie. „Potřebovala pomoc. Byla zničení, nechápala, proč tam je.“ Žena viděla, že je klisna již starší a má pár jizev a boulí. Nic z toho ale nebylo důvodem k tomu, aby ji někdo zabil.

„Podívala jsem se jí do očí a cítila, jak mi promluvila do duše a požádala o pomoc,“ řekla žena. „Oči se mi zalily slzami a řekla jsem jí, že udělám vše, co bude v mých silách, abych ji odtamtud pomohla.“ Klisně se za ní snažila jít, ale Angie musela odejít. Když odcházela, klisna se hlasitě ozvala. Angie se jen otočila a řekla: „Slibuji.“

https://animalsstory.com/

Žena své slovo splnila

Angie se ohlédla a viděla, jak tam klisna znovu stojí velmi smutná se skloněnou hlavou. Ihned udělala pár telefonátů a snažila se jí dostat do vlastní péče. Nakonec se jí to podařilo. Došla si koupit novou ohlávku a sehnala náklaďák s přívěsem na koně. Klisna ihned věděla, že je v dobrých rukách a byla nadšená, že se konečně dostane pryč.

Angie klisnu naložila do svého přívěsu a odvezla si ji domů. Žena ukončila svůj příspěvek na sociálních sítích slovy: „Vítej ve svém novém životě, Ravene. Jsi milována.“ Později zveřejnila další fotografie, na kterých je vidět velmi šťastná a zdravá klisna, která si užívá procházku a pastvu. Angie a Raven se staly velkými kamarádkami a rády společně tráví volný čas. Tato žena jí dala nejen druhou šanci, ale také jí zachránila život. Raven by totiž jinak skončila na jatkách.

Zdroj: animalsstory.com