Lady Gaga vypadá v novém videu na TikTok k nepoznání!

Lady Gaga patří mezi nejslavnější zpěvačky na světě. V posledních letech začala také s herectvím a v roli herečky se jí také velmi daří. Miliony fanoušků sledují její profily na sociálních sítích. A těší se na každou novou fotku nebo video, které tato osobnost zveřejní. Jedno z posledních videí na TikTok ale její fanoušky hodně zarazilo. Zpěvačka si zde totiž není vůbec podobná.

Tik Tok

Propagace nové kosmetiky fanoušky překvapila

Lady Gaga zveřejnila krátké video s písní Princess Diana od Ice Spice a Nicki Minaj. Zpěvačka má na sobě jen jednoduché černé tílko a v ruce drží hned několik rtěnek své řady. V popisku označila značku a také uvedla, že má na sobě matný javorový odstín rtěnky. „Tyto neutrály jsou horké jako tento hit“ napsala zpěvačka do popisku.

Na propagaci její kosmetické řady není samozřejmě nic zvláštního. Fanoušky nezarazila propagace jejích produktů, ale fyzický vzhled slavné zpěvačky a herečky. Podle mnoha lidí je k nepoznání a hodně z nich se také ptalo, jestli je to vůbec ona. Na první pohled vypadá úplně jinak, než jsou všichni zvyklí. Možná je to jen jednoduchostí oděvu i make-upu, který má na sobě.

Čtěte také: Starý pes prosí o pomoc a soucit u cizího muže

Tik Tok

Lidé si ji pletou s Miley Cyrus

Přirozený a mladistvý vzhled byl pro mnoho fanoušků překvapením, protože tato zpěvačka je známá svým extravagantním vzhledem a výrazným make-upem. Hvězda filmu „Zrodila se hvězda“ na videu připomíná spíš svoji dvojnici. Hodně fanoušků její vzhled také porovnávalo s jinou slavnou zpěvačkou, 30letou Miley Cyrus.

„Miley Cyrus dělá cosplay jako Lady Gaga,“ napsal jeden z fanoušků. Další člověk v komentářích poznamenal: „Moje mysl bojuje o rozhodnutí, jestli je to Miley Cyrus nebo Lady Gaga.“ Charisma z této ženy vyzařuje bez ohledu na to, co si právě vezme na sebe. Jak se vám líbí zpěvačka a herečka, když vsadí na jednoduchý styl a přirozený vzhled?

@ladygaga

These NEUTRALS are HOT LIKE THIS RECORD 💄💋 @HausLabs (Grrrrrrr…I’m wearing maple matte 😉) ♬ Princess Diana – Ice Spice & Nicki Minaj