Láska a vztahy podle horoskopu. Hodíte se k sobě podle znamení?

Čekají vás ve vztahu hádky? Zatímco s Váhami můžete být v klidu, protože hádky nesnášejí, jsou znamení, která se doslova v hádkách vyžívají! Jaká specifika mají ostatní znamení? Samozřejmě je každý člověk odlišný a mnozí jsou přesvědčeni, že znamení horoskopu žádné dopady na život nemá. V době, kdy jsou vysoké nároky na život ve dvou, je však dobré si přečíst charakteristiky jednotlivých znamení ve vztahu. Ušetří vám to nejen spoustu nervů, ale také času, některá znamení jsou si totiž souzena, zatímco s některými to bude boj. Nevěříte?

Znamení zvěrokruhu z pohledu vztahů

Nikdo není předurčen ve vztahu ke krachu jen z důvodu data narození, které je navázáno na znamení horoskopu. Jsou však jisté charakteristiky, kterými se jednotlivá znamení vyznačují. Je proto dobré se s vlastnostmi seznámit, vyhnete se tak nepříjemným překvapením a zklamáním. Díky znalostem o znamení svého protějšku však máte také možnost o svůj vztah lépe pečovat, protože veškeré mezilidské vztahy vyžadují úsilí, toleranci, a hlavně poctivě odvedenou práci ve dvou, na tom znamení horoskopu nic nezmění. Co o vás tedy znamení horoskopu prozrazují?

Beran

Jací jsou Berani? Berani mají velké sebevědomí a jasně daný cíl. Jsou ambiciózní a energičtí, nechybí jim průbojnost. Vzhledem k tomu se obklopují obdobně zaměřenými lidmi, chtějí mít partnera nebo partnerku, která se jim v tom vyrovná. Ten, kdo jim nebude stačit, toho po čase opustí.

Čtěte také: Tyhle škvarkové pagáče budou slavit úspěch i u vás

Býk

Býci jsou vyrovnaní, konzervativní a velmi opatrní. Nemají rádi bezhlavé nápady a uspěchanost, mají rádi svůj klid. Potřebují k sobě někoho, kdo je povede a pomůže nastartovat jejich energii.

Blíženci

Znamení, které je pověstné svým charismatem. Blíženci jsou společenští a velmi ohromující mezi přáteli, milují totiž humor. Díky tomu jsou přitažliví, ale není vždy jednoduché s nimi vyjít, protože mají tendenci stále zkoušet nové. Dobře si sednou s Raky.

Rak

Raci jsou nejlaskavější a nejvěrnější ze všech znamení. Vztahy jsou pro ně důležité, takže pokud jejich partner nevychází dobře s jeho přáteli a rodinou, je to vážný problém. Ve vztahu nesnese lidi, kteří nemají soucit s ostatními nebo nepodají nápomocnou ruku v případě potřeby.  

Štír

Štíři bývají zaneprázdnění a navenek působí chladně, avšak jsou nabiti erotikou a vrhnou se na svůj protějšek s neskrývaným nadšením. Štír nemívá chuť na nevázané vztahy, bývá oddaný, jen však do chvíle, než zjistí, že mu protějšek není dostatečně oddaný. Štíři bývají žárliví.

Střelec

Střelci, to jsou cestovatelé a lidé, kteří jsou neustále v pohybu či na cestě za dobrodružstvím. Ve vztazích jsou přelétaví, ale jinak upřímní. Střelci hledají parťáka, který honbu za jejich cíli i přelétavost zvládne, a vytvoří jim domov.

Kozoroh

Lidé tohoto znamení jsou ztělesněním disciplíny a sebeovládání, bývají tvrdohlaví a podléhají workoholismu, což na partnerském soužití nepřidá. Také musí být vždy podle nich, ale jinak umí vytvořit krásný a bezpečný domov.

Vodnář

Vodnáři jsou takoví myslitelé na volné noze, mají mnoho zájmů a koníčků, ale bývají lehkovážní a zapomnětliví. Bývají velmi nezávislí a často se nadchnou, ale to bývá kámen úrazu právě ve vztazích. Nesnesou lidi, kteří lpí na pořádku a řádu.

Ryby

Narození ve znamení Ryb jsou mírumilovní a citliví, partnerovi jsou oddaní. Ale často neví sami, co chtějí, proto bývají ve vztazích nešťastní. Ryby jsou plaché, proto je pro ně seznamování velmi těžké, často tak zůstávají samy.

Lev

Lvi milují dobrodružství a zábavu, jsou velmi extrovertní. Lev po partnerovi vyžaduje oddanost, ale také neustálý obdiv, to může být jablkem sváru ve vztazích. Díky svým emocím jdou často na hranu, jejich domácnost pak připomíná tu italskou. Ve chvíli, kdy se Lvi nudí, odcházejí ze vztahu.

Panna

Lidé tohoto znamení jsou trpěliví a perfekcionisti. To může u protějšků narážet na odpor, jinak ale umí vytvořit zázemí i těm nejrozlítanějším znamením. Nesnáší nerozhodnost a nepoctivost, hledají upřímnost a oddanost.

Váhy

Kdyby jen Váhy věděly, co chtějí? Milují harmonii, ale jsou plné nápadů. Nudit se s nimi určitě nebudete, ale budou vyžadovat neustálé ujišťování o citech, které budou doplňovat patřičně míněné činy.