David Hampl
26 září, 2020

Někdy je až k nevíře, že existují lidé, kteří nemají rádi zvířata, zvláště pak psy. Samozřejmě to z nich ještě nedělá nepřátelské, zlé osoby, ale když se podíváte do těch psích roztomilých očí, věříme, že roztaje srdce každého. Dnešní příběh je ale důkazem toho, že někteří lidé jsou neoblomní a prostě a jednoduše nehodlají sdílet jednu domácnost s pejskem.

Buď pes nebo já

Muž se ženou se rozhodli svůj vztah posunout zase o krok dále a tak si žena sbalila kufr, opustila své rodiče a rozhodla se vyletět z hnízda a sdílet jednu domácnost se svým partnerem. Ale netrvalo to dlouho a objevil se první problém – fenka, která už v domácnosti dávno žila a byla mužovou věrnou přítelkyní. Nastalo tedy ultimátum – buď já nebo pes. Muž vedl vnitřní boj sám se sebou. Co teď? Poté se rozhodl zveřejnit inzerát s následujícími slovy.

Láska ke zvířatům zvítězila

U muže nakonec vyhrála láska ke zvířatům a svou věrnou fenku by nikdy za nic nevyměnil. Rozhodl se ale rozloučit se svou přítelkyní velice originálním způsobem. Nabídl ji v inzerátu se slovy: „Moje přítelkyně nemůže vystát mou fenku Molly, takže jí musím najít nový domov. Je čistokrevná, vychovaná na dobrém místě a strávili jsme spolu dlouhé čtyři roky. Sice není moc dobře trénovaná, ale přesto si velice ráda hraje. Je dlouhosrstá, takže vyžaduje trochu větší péči, než je běžná, zejména co se nehtů týká. Ale opravdu zbožňuje, když o ni někdo pečuje. Moc toho v noci nenaspí, ve skutečnosti dělá v noci dost hluku. Většinou spí, když já pracuji. Potrpí si pouze na to nejlepší a nejdražší jídlo. Bohužel, nikdy mě nevítá a nezdraví u dveří, když se po dlouhém dni vracím z práce a nikdy vám neprojeví bezpodmínečnou lásku, i když se cítíte mizerně. Nekouše, ale dokáže se rychle rozčílit a způsobit velký rozruch. Takže, pokud má někdo zájem o třicetiletou, sobeckou, zlomyslnou a chamtivou přítelkyni, přijďte si pro ni. Moje fenka a já chceme, aby se co nejdříve odstěhovala. Zn: Naléhavé!“

Jak to všechno dopadlo?

Několik dní poté, co byl tento inzerát zveřejněn, muž provedl aktualizaci. Jeho přítelkyně se odstěhovala zpět ke svým rodičům. Co říkáte na důmyslný způsob, jak se s někým rozejít? Zachovali byste se stejně, kdybyste se ocitli na mužovo místě?

Sdílejte článek