Láska není boj, ale společné souznění. Podívejte se na to, jak může vypadat. Kolik obrázků symbolizuje i váš vztah a kolik z nich jsou ty, které zůstávají pouze ve vašich představách? Na změnu je čas vždycky! -
Menu

Láska není boj, ale společné souznění. Podívejte se na to, jak může vypadat. Kolik obrázků symbolizuje i váš vztah a kolik z nich jsou ty, které zůstávají pouze ve vašich představách? Na změnu je čas vždycky!

Láska je jednou z nejúžasnějších věcí, která se může člověku připlést do života.
Není to cit, který je založený na okázalých citech, dárcích nebo boji o nadvládu nad druhým. Láska je úkryt, kde se můžou dva lidi skrývat a být jen sami sebou. Bez zbytečných přetvářek a lží. Je to místo dvou lidí, kteří se milují a nepotřebují to dokazovat světu. Následující série obrázků vám ukáže, jak může taková láska vypadat.

Není nic lepšího než usínat v náručí své milované osoby. Spoustu lidí v průběhu vztahu přestane usínat tělo na tělo a začnou se pomalu odvracet. Společný kontakt je ale velice důležitý a měli byste ho udržovat stále, pokud ho tedy cítíte.

Vzájemné dotyky a pocit toho, že jste v bezpečí je ve vztahu jedním z klíčových bodů. Ve společném loži byste toto pravidlo měli ctít a dávat partnerce/partnerovi řádnou dávku dotyků a vzájemného kontaktu. Třeba i ve spánku.

Zamilování je krásný pocit, který je ale nestálý a může se kdykoliv vytratit. Je sice intenzivní a pro oba zamilované velice silný, bohužel je také hodně chemický. Takže pokud spolu chcete vydržet delší dobu, je důležité budovat vztah na vzájemném porozumění, a ne pouze fyzické přitažlivosti a počátečním rozčarování.

Spěte jako na růžích ve společném obětí. Teplo a pocit bezpečí vás provede nocí a zajistí vám to, že se ráno probudíte vedle sebe ruku v ruce, pozitivně naladěni na celý den.

Ve společné ložnici byste neměli zapomínat také na zábavu. Není nic lepšího než se společně smát, řádit a hrát si jako za mlada. Zkuste to taky. Postel je skvělým místem pro blbnutí.

Možná to znáte, postel není ideální místo pro sledování filmů, jelikož se vám může stát, že žádný film nikdy nedokoukáte do konce. Filmy sledujte raději v kině, protože v posteli se vám to jednoduše vymkne z rukou.

Nebojte se experimentovat a vnášet do svého sexuálního života nové polohy, role a hry. Není nic horšího než se zamotat do pavučin stereotypu.

Vzájemné teplo a pohoda, kterou dva milující zažívají často vede k nutkavému pocitu usnout. Člověk se cítí v bezpečí, je mu příjemně, a tak pomalu usíná. Sledování seriálů se tak začne stávat čím dál obtížnějším.

Láska je komplikovaná, často musíte zvažovat další faktory, které mohou ovlivnit váš budoucí život, každopádně byste měli vždy volit srdcem… A trochu mozkem.

Společné sprchování je další z možností, jak obohatit svůj partnerský vztah. Je to další stupeň intimity, které se pro vás stane společná. Další tajemství, které sdílíte. Sprcha je navíc zajímavé místo k intimním hrátkám.

Někdy je příjemné si trochu přispat, obzvláště pak, když vedle sebe máte svého milovaného partnera. Doporučuji ale přílišně nelelkovat, jelikož čas strašně utíká a někdy je lepší strávit den aktivně. Pospávání si nechte na podzimní propršené dny.

Líbejte se. Nezapomeňte svého partnera líbat a dávat mu dostatečný přísun energie, dotyků a intimity. Polibek potěší a člověk hned cítí, jak do něj vstupuje partnerova energie.

Pokud je vám zima, zkuste se vzájemně zahřát. Obejměte se, nejen že si předáte tělesné teplo, ale také energii, která vás vzájemně dobije.

V posteli je nejlepší spát bez oblečení, dotyk s partnerem se pak stane intenzivnějším a takové spojení vás pak dokáže pekelně nabudit. Pokud je vám často zima, obejmutí bez oblečení je ještě teplejší.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…