Láska není boj, ale společné souznění. Podívejte se na to, jak může vypadat. Kolik obrázků symbolizuje i váš vztah a kolik z nich jsou ty, které zůstávají pouze ve vašich představách? Na změnu je čas vždycky! -
Menu

Láska není boj, ale společné souznění. Podívejte se na to, jak může vypadat. Kolik obrázků symbolizuje i váš vztah a kolik z nich jsou ty, které zůstávají pouze ve vašich představách? Na změnu je čas vždycky!

Láska je jednou z nejúžasnějších věcí, která se může člověku připlést do života.
Není to cit, který je založený na okázalých citech, dárcích nebo boji o nadvládu nad druhým. Láska je úkryt, kde se můžou dva lidi skrývat a být jen sami sebou. Bez zbytečných přetvářek a lží. Je to místo dvou lidí, kteří se milují a nepotřebují to dokazovat světu. Následující série obrázků vám ukáže, jak může taková láska vypadat.

Není nic lepšího než usínat v náručí své milované osoby. Spoustu lidí v průběhu vztahu přestane usínat tělo na tělo a začnou se pomalu odvracet. Společný kontakt je ale velice důležitý a měli byste ho udržovat stále, pokud ho tedy cítíte.

Vzájemné dotyky a pocit toho, že jste v bezpečí je ve vztahu jedním z klíčových bodů. Ve společném loži byste toto pravidlo měli ctít a dávat partnerce/partnerovi řádnou dávku dotyků a vzájemného kontaktu. Třeba i ve spánku.

Zamilování je krásný pocit, který je ale nestálý a může se kdykoliv vytratit. Je sice intenzivní a pro oba zamilované velice silný, bohužel je také hodně chemický. Takže pokud spolu chcete vydržet delší dobu, je důležité budovat vztah na vzájemném porozumění, a ne pouze fyzické přitažlivosti a počátečním rozčarování.

Spěte jako na růžích ve společném obětí. Teplo a pocit bezpečí vás provede nocí a zajistí vám to, že se ráno probudíte vedle sebe ruku v ruce, pozitivně naladěni na celý den.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
ZE ŽIVOTA

Nebudete věřit tomu, co jedna žena udělala pro zraněného psa.…

Jedno známé rčení říká, že pes je nejlepší přítel člověka. V České republice to platí zcela jednoznačně, neboť psi jsou u…
ZE ŽIVOTA

Tohle musíte vidět! Tento mladý muž si zaslouží obdiv nás…

Tohle je dojemný příběh chlapce, který miluje svoji babičku. Ta se o něj starala, když byl malý, on ji teď…