Láska není boj, ale společné souznění. Podívejte se na to, jak může vypadat. Kolik obrázků symbolizuje i váš vztah a kolik z nich jsou ty, které zůstávají pouze ve vašich představách? Na změnu je čas vždycky!

Láska je jednou z nejúžasnějších věcí, která se může člověku připlést do života.
Není to cit, který je založený na okázalých citech, dárcích nebo boji o nadvládu nad druhým. Láska je úkryt, kde se můžou dva lidi skrývat a být jen sami sebou. Bez zbytečných přetvářek a lží. Je to místo dvou lidí, kteří se milují a nepotřebují to dokazovat světu. Následující série obrázků vám ukáže, jak může taková láska vypadat.

Není nic lepšího než usínat v náručí své milované osoby. Spoustu lidí v průběhu vztahu přestane usínat tělo na tělo a začnou se pomalu odvracet. Společný kontakt je ale velice důležitý a měli byste ho udržovat stále, pokud ho tedy cítíte.

Čtěte také: Odborník radí: Pokud si budete masírovat obličej podle tohoto návodu, zbavíte se vrásek na čele, kolem očí na krku i dekoltu!

Vzájemné dotyky a pocit toho, že jste v bezpečí je ve vztahu jedním z klíčových bodů. Ve společném loži byste toto pravidlo měli ctít a dávat partnerce/partnerovi řádnou dávku dotyků a vzájemného kontaktu. Třeba i ve spánku.

Zamilování je krásný pocit, který je ale nestálý a může se kdykoliv vytratit. Je sice intenzivní a pro oba zamilované velice silný, bohužel je také hodně chemický. Takže pokud spolu chcete vydržet delší dobu, je důležité budovat vztah na vzájemném porozumění, a ne pouze fyzické přitažlivosti a počátečním rozčarování.

Spěte jako na růžích ve společném obětí. Teplo a pocit bezpečí vás provede nocí a zajistí vám to, že se ráno probudíte vedle sebe ruku v ruce, pozitivně naladěni na celý den.

Ve společné ložnici byste neměli zapomínat také na zábavu. Není nic lepšího než se společně smát, řádit a hrát si jako za mlada. Zkuste to taky. Postel je skvělým místem pro blbnutí.

Možná to znáte, postel není ideální místo pro sledování filmů, jelikož se vám může stát, že žádný film nikdy nedokoukáte do konce. Filmy sledujte raději v kině, protože v posteli se vám to jednoduše vymkne z rukou.

Nebojte se experimentovat a vnášet do svého sexuálního života nové polohy, role a hry. Není nic horšího než se zamotat do pavučin stereotypu.

Vzájemné teplo a pohoda, kterou dva milující zažívají často vede k nutkavému pocitu usnout. Člověk se cítí v bezpečí, je mu příjemně, a tak pomalu usíná. Sledování seriálů se tak začne stávat čím dál obtížnějším.

Láska je komplikovaná, často musíte zvažovat další faktory, které mohou ovlivnit váš budoucí život, každopádně byste měli vždy volit srdcem… A trochu mozkem.

Společné sprchování je další z možností, jak obohatit svůj partnerský vztah. Je to další stupeň intimity, které se pro vás stane společná. Další tajemství, které sdílíte. Sprcha je navíc zajímavé místo k intimním hrátkám.

Někdy je příjemné si trochu přispat, obzvláště pak, když vedle sebe máte svého milovaného partnera. Doporučuji ale přílišně nelelkovat, jelikož čas strašně utíká a někdy je lepší strávit den aktivně. Pospávání si nechte na podzimní propršené dny.

Líbejte se. Nezapomeňte svého partnera líbat a dávat mu dostatečný přísun energie, dotyků a intimity. Polibek potěší a člověk hned cítí, jak do něj vstupuje partnerova energie.

Pokud je vám zima, zkuste se vzájemně zahřát. Obejměte se, nejen že si předáte tělesné teplo, ale také energii, která vás vzájemně dobije.

V posteli je nejlepší spát bez oblečení, dotyk s partnerem se pak stane intenzivnějším a takové spojení vás pak dokáže pekelně nabudit. Pokud je vám často zima, obejmutí bez oblečení je ještě teplejší.

Láska se snaží spojit dva principy. Mužský a ženský. Nesnažte se za každou cenu na vašem protějšku něco měnit, někdy jsou i naše chyby naší součástí. Dejte všemu čas a třeba se i zdánlivé chyby přetvoří na výhody.

Milujte se. Vášnivě a často. V poslední době pomalu začínají upřednostňovat sledování pornografie před reálným sexem. Snažte se pořád přicházet s něčím novým, abyste nesklouzli ke stereotypu a nudě nebo sexu z donucení.

Zkoušejte společně netradiční sexuální polohy. Sex je jedním z hlavních pilířů vztahu, a tak byste ho neměli zanedbávat. Nové polohy navíc můžou přispět k vaší flexibilitě a tělesné kondici.

Nebojte se najít si na sebe čas. Možná žijeme v hektické době, pořád bychom ale měli být schopní si napustit vanu, otevřít flašku vína a společně si užít horkou koupel. Vždyť nemusíte pořád jenom spěchat.

Buďte draví. Někdy je skvělé, když jednoho z partnerské dvojce popadne neukojitelná chuť na svoji lásku skočit a užívat si společné intimity. Proč ne? Nebraňte se tomu a zkuste partnera/partnerku překvapit na nějakém zajímavém místě.

Láska je dům. Láska je střecha nad hlavou. Láska je jistota. Pokud najdete někoho, s kým jste si jistí, že budete plánovat budoucnost. Držte se ho za každou cenu. A nezklamte ho.

Experimentujte s fotoaparátem. Co třeba si někdy doma nafotit vlastní akty? Proč ne, zažijete zábavu, a ještě u toho třeba najdete svůj umělecký potenciál. Navíc se můžete v důchodu kouknout, jak vám to před 30 lety slušelo.

Zkuste si někdy užít večer s flaškou dobrého vína. Udělejte si dobré jídlo, pusťte si hezký film a v klidu popíjejte. Uvidíte, jak na vás bude víno účinkovat. Často ve vás ale probudí sexuálního ďábla.

Čtěte si společně. Nejtěžší je často vybrat knihu, která bude bavit oba dva, když ale takovou knihu najdete, zkuste si společně číst. Vraťte se do časů svého dětství a čtěte si před spaním.

Dotyky na veřejnosti už dávno nejsou tabu, a tak se nebojte projevit svou vášeň také na ulici. Oba vás to vzruší a možná že ani nebudete čekat na to, než dojdete domů do postele.

Postel nemá hranice, a tak se nic neděje, když občas změníte místo vašich erotických hrátek. Kuchyně, obývák, koupelna, je to jen a jen na vás.

Užívejte si společných chvil ve společném objetí. Čerstvě vyprané peřiny, voňavé svíčky a dva spokojení lidé, to je vždy začátek pěkně strávených chvilek.

Nepřestávejte se milovat. Je to jen o vás dvou. Tak proč si to pořádně neužít.