David Hampl
21 ledna, 2020

O infarktu a cholesterolu se všude dočtete spoustu zajímavých informací. Rozhodně se nevyplatí tuto problematiku ignorovat, protože nikdy nemůžete vědět, kdy si právě vás infarkt vybere. Stejně tak cholesterol je velmi závažným problémem, se kterým se setkává čím dál více lidí. Naštěstí existuje směs, která si dokáže s těmito problémy dokonale poradit.

Lékaři doporučují

Možná se budete divit, ale dokonce samotní lékaři a odborníci na nemoci souhlasí s tím, že pokud budete tuto zázračnou směs pravidelně konzumovat, dojde ve vašem těle k rapidnímu snížení hladiny cholesterolu a riziko vzniku srdečního infarktu také klesne. Nejedná se ovšem jen o infarkt a cholesterol, ale směs si dokáže poradit i s celou řadou dalších nebezpečných nemocí.

Ověřeno staletími

Tou zázračnou látkou je med, který všichni jistě dobře znáte. Tato medová směs je používána už přes 400 let v zájmu zachování zdraví. Egypťané ji používali k léčbě ran, a podle Řeků spočívá tajemství dlouhověkosti právě v medu. Indové ji používali k udržení rovnováhy, protože jde o nenahraditelný dar přírody. Nyní se podívejme, na co všechno je medová směs dobrá a s čím vším si dokáže poradit.

Med jako bojovník

Snižuje hladinu cholesterolu, což je jasné už z úvodu. Dvě polévkové lžíce medu smíchejte se třemi lžičkami skořice. Pravidelnou konzumací této směsi dojde k 10 % snížení hladiny cholesterolu. Bojuje také proti kardiovaskulárním onemocněním. Dejte si na snídani místo marmelády raději med se skořicí. Budete-li takto snídat pravidelně, dojde ke snížení hladiny cholesterolu, čímž lze zabránit vzniku kardiovaskulárních chorob a infarktu.

Bojuje proti artritidě. Sklenici převařené vody smíchejte s jednou polévkovou lžíci skořice a dvěma lžícemi medu. Konzumujte každé ráno a večer a začnou se dít zázraky. Poradí si také s infekcí močového měchýře. Šálek vařící vody smíchejte se dvěma čajovými lžičkami skořice a velkou lžíci medu. Pravidelnou konzumací dojde ke snížení infekce.

Směs medu a skořice dále bojuje proti nachlazení a posiluje imunitní systém. Konzumovat tuto směs se tedy rozhodně vyplatí.

Sdílejte článek