Lékaři jsou v šoku a mluví o skutečném medicínském zázraku. Během svého kómatu porodila žena malého syna. Tím příběh nekončí…

Současný coronavirus ovlivňuje celý svět a nikdo dopředu nemůže vědět, zda ho přímo nezasáhne. Některé lidi ovlivnil více a některé méně, nicméně jedno je jasné, vliv má téměř na všechny. Vznikají kvůli tomu situace, které by nás nikdy ani nenapadly. Představte si, že jste těhotná a brzy čekáte příchod nového lidského zázraku na tento svět. Osud je k vám ovšem nemilostivý, a proto vás trápí nemoc. V současné době virové pandemie je to opravdu náročné. V nemocnici upadnete do kómatu, během něhož porodíte, ale není jasné, zda se s miminkem někdy uvidíte. Po 12 dnech se probudíte a konečně se můžete s novým dítkem setkat. Toto je příběh jedné novopečené maminky.

Coronavirus a pneumonie

Jedna mladá maminka byla v 34.týdnu těhotenství a nesmírně se těšila na příchod svého nového chlapečka. Bohužel onemocněla, a tak se rychle přihlásila do nemocnice, aby byla pod lékařským dohledem a neublížila tak chlapci. V nemocnici začala bojovat o život, neboť ji zasáhnul nový typ coronaviru Covid-19, ale také silná pneumonie. Její stav byl velmi vážný a žena byla velmi vyděšená.

Uvedena do kómatu

Nebála se ani tak o sebe, jako spíše o nenarozené dítě. Chtěla, aby bylo v pořádku. Její stav byla ale velmi vážný, a pokud chtěli ženu i s dítětem zachránit, museli ji napojit na ventilátor a vést do umělého spánku. Upadla tak do kómatu, protože to byla zřejmě jediná možnost, jak mohla svého chlapečka zachránit.

Čtěte také: Žena našla v parku plachtu, pod kterou se něco viditelně ukrývalo. Pomalu ji odkryla a viděla boudu. Když se osmělila a nahlédla dovnitř, objevil se na jejím obličeji naprosto šokovaný výraz. Co zde nalezla? To neuvěříte!

Setkání po 12 dnech

Prosila lékaře, aby udělali všechno pro záchranu jejího chlapečka. Byla ochotna i zemřít, jen aby chlapec přežil. A právě tato touha po životě chlapce ji udržovala při životě i v umělém spánku. Během kómatu úspěšně porodila malého synka jménem Walter, nicméně sama nadále zůstala v bezvědomí. Byla tak izolovaná od rodiny, všech blízkých, ale hlavně od svého chlapce. Po 12 dnech se probudila a konečně se s ním mohla setkat. Na tento dojemný okamžik nikdo nikdy nezapomene.