David Hampl
31 prosince, 2019

Sledovat své zdraví je velmi důležité, ale ne všichni mají vždy čas chodit k lékaři. Pokud i vy patříte do této kategorie lidí, tak nezoufejte, protože pro vás máme jedinečnou metodu, díky které zjistíte, zda jste zcela zdrávi nebo je načase opravdu lékaře navštívit. Budete k tomu potřebovat pouze obyčejnou lžíci. Jste-li zvědaví, pokračujte dále ve čtení.

Zdraví je jen jedno

Zdraví máme jenom jedno, a proto je velmi důležité abychom se o něj dobře starali. Jinak bychom taky mohli dopadnout velmi špatně. Pokud nemáte čas chodit k lékaři, najděte si pro sebe trochu času a věnujte se sami sobě. Brzy uvidíte, že vám to zdraví s láskou oplatí. Pokud chcete vyzkoušet jednoduchou metodu, pokračujte dále ve čtení.

K tomuto báječnému experimentu budete potřebovat obyčejnou lžíci, plastový sáček, lampu a jednu minutu vašeho času. Je to opravdu krátká doba, která může být báječnou investicí do vašeho zdraví. Minutku by si mohl najít opravdu každý. Neváhejte a pojďte to zkusit.

Na minutu pod lampu

Vezměte si lžíci a přejeďte si s ní po celém povrchu vašeho jazyka. Je vhodné, aby byl jazyk co nejvíce nasliněný. Jakmile to budete mít, vložte lžíci do průhledného plastového sáčku a na minutu dejte sáček pod lampu. Pokud sáček zůstane čistý, můžete být klidní. Jste zdraví a vás organismus je v pořádku. V opačném případě je potřeba začít řešit.

Důležité příznaky

Pokud zjistíte silný zápach, může to znamenat následující. Ostrý zápach znamená problémy se žaludkem, sladký zápach může znamenat hrozící diabetes a zápach po amoniaku může znamenat problémy s ledvinami.

Najdete-li tyto stopy, může to znamenat následující: silná vrstva žlutého plaku-je potřeba urgentní vyšetření štítné žlázy; fialová stopa-hrozí cholesterol nebo bronchitida; bílá stopa značí infekci a oranžová stopa značí problémy s ledvinami. V každém případě vždy raději navštivte lékaře, který vám přesně řekne, jak na tom jste.

Sdílejte článek