Lékařka řekla, co mohlo způsobit smrt královny Alžběty II.!

Od 8. září 2022 se celý svět ponořil do smutku. Britská královna se odebrala na svůj poslední odpočinek. Královská rodina, Velká Británie i zbytek světa nyní truchlí nad úmrtím této jedinečné ženy, která sloužila svému lidu neuvěřitelných 70 let. Zemřela ve věku 96 let a podle australské lékařky Deb Cohen-Jonesové se dalo předpokládat, že královna brzy zemře. Jak je to možné?

Poslední fotografie královny měla všechny varovat

Lékařka se podívala na poslední veřejnou fotografii královny Alžběty a řekla, že podle jejího křehkého vzhledu se dalo poměrně snadno předpovědět, že královna během pár dnů zemře. „Její zápěstí vypadalo, jako by mělo známky onemocnění periferních cév. Jde o poruchu krevního oběhu, která způsobuje zúžení, ucpání nebo křeče krevních cév mimo srdce a mozek,“ říká lékařka.

„To obvykle vede k srdečnímu selhání. Jakmile je periferní krevní oběh tak špatný, orgány nedostávají dostatečné množství krve. To by mohlo být příznakem selhání více orgánů,“ dodává australská lékařka. Podle ní zajisté královniny lékaři o těchto komplikacích věděli, a proto projevili starost i před královskou rodinou, která se nakonec sjela do Skotska, aby s královnou strávili poslední chvíle jejího života.

Čtěte také: Muž ze San Franciska vytváří geniální výtvory ze svých vousů! Pokud jste měli špatný den, teď se Vám určitě zlepší!

Zdravotní komplikace královny Alžběty II.

Příznaky těchto zdravotního problémů zahrnují periodickou bolest, křeče, svalovou únavu, postižená část těla je chladnější, necitlivá nebo může nastat mravenčení. Lékařka potvrdila, že královnu možná před smrtí vše bolelo, ale příliš mnoho to neprojevovala na veřejnosti. V posledních měsících se také královna hodně šetřila, takže jí pravděpodobně již nebylo příliš dobře.

„Trochu shrbený vzhled je způsoben jejím věkem a více než pravděpodobně osteoporózou,“ analyzovala doktorka Deb královnin stav na základě jediné fotografie. Na fotce je také vidět, že má královna na ruce skvrny. To je způsobeno tím, že poklesl krevní tlak a průtok krve v celém těle se zpomalil. Ve věku 96 let to ale pochopitelně není nic překvapivého.

Zdroj: tudasfaja.com