Léto je sice pryč, ale i v kalhotech se hodí mít sexy zadeček. Podívejte se na 10 minutové cvičení, které Vám zpevní hýždě i boky!

Buďme k sobě upřímní, každá by si přála mít zadeček jako světově známé celebrity, nicméně jen málokdo je pro to ochoten něco udělat. My Vám však doporučujeme vyzkoušet tento intenzivní trénink, který zvládnete v pohodlí svého domova a nebudete k tomu potřebovat žádné fitness pomůcky. Postačí Vám jen Vaše tělo, odhodlání a podložka.

Pro dosažení vysněného efektu je potřeba cvičit každý den a to alespoň 10 minut. Jak všichni víme, nejde však jen o cvičení, ale také o zdravou a vyváženou stravu. Chcete-li tedy proces hubnutí a tvarování hýždí urychlit a podpořit, zaměřte se také na svůj jídelníček.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Jak zpevnit a vypracovat boky?

Ve videu níže uvidíte pár základních cviků, díky kterým se Vám podařít zapracovat na problémové partii, jakou jsou boky. Cvičit byste tyto cviky měli pravidelně každý den, alespoň 5 minut denně. Vždyť řekněte sami, 5 minut z 24 hodin Vás jistě nezabije.

Pro dosažení cíleného efektu doporučujeme tento režim opravdu dodržovat!

Jak zpevnit a vypracovat zadek?

U zadečku platí to stejné jako u boků, je nutné dodržovat pravidelný režim. To znamená, že si na svůj snový zadeček vyčleníte ve Vašem nabitém dni alespoň 5 minut. Opět platí, že byste měli cvičit každý den, pokud se stane, že jednou vynecháte, nic se nestane, ale minimálně každý druhý den byste zapomínat neměli. Vždyť jde přeci jenom o Váš zadeček, že?

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Stejně jako každá změna, i tato vyžaduje čas, trpělivost a odhodlání. My Vám proto přejeme hodně sil na cestě za Vaší snovou postavou!