David Hampl
15 října, 2019

Tanec je velmi populární aktivitou. Jak pro toho, kdo rád tančí, tak i pro toho, kdo je jenom divákem, Po celém světě se konají různá taneční vystoupení a různé soutěže. Jedno ze zajímavých představení je i to, které vám ukážeme. Na něm uvidíte pár, kterým je Nicolas Besnard a Ludivine Furnon. Pokud se o tanec zajímáte, dost možná vám tyto jména něco říkají, jelikož v dané oblasti rozhodně nejde o žádné nováčky. Je tomu přesně naopak.

Kdo tyto jména zná, ten potvrdí že se jedná o dvojici, která vystupuje v rámci Cirque du Soleil. Kdo někdy toto představení viděl na vlastní oči, ten musí dát za pravdu v tom, že je stoprocentně ohromující a že skutečně bere dech. A tak je jasné, že i tanec tohoto páru bude něčím výjimečný.

Kombinace tance, pohybů i erotického nádechu

Toto taneční vystoupení kombinuje skutečně vše. Stačí se na něj podívat a je vám jasné, že něco takového jste ještě neviděli. Už jenom proto, že tanec začíná velmi netradičně. Nikoliv ve stoje, ale na zemi. Nechybí hlazení a erotické pohyby, které se postupně mění. A to v dokonalé gymnastické umění. Stačí pár pohybů a oba dva už stojí. A v tu chvíli začne skutečná show.

Nicolas Besnard a Ludivine Furnon během ní ukazují, že tito dva mají nejenom neskutečný talent, ale mají také neskutečnou sílu a jejich těla jsou až výjimečně pružná. A tak si mohou dovolit pohyby a sestavy, které by běžný člověk dost možná nikdy nezvládl. Oni vše předvádějí s dokonalou lehkostí a strojovou přesností.

Když chcete vidět něco unikátního

Nicolas Besnard a Ludivine Furnon jsou skutečnými mistry tohoto druhu tance. Přesně vědí, jak zaujmout diváka. Za vším je však velmi tvrdý trénink, který přináší ovoce. Tedy vlastně ovace. Každý sestava je odměněna bouřlivým potleskem diváků, kteří sledují přímý přenos v rámci televizní show. Unikátní tanec však můžete sledovat i vy, a to díky videu, které bylo pořízeno. Jejich umění bere dech. Přesvědčte se.

Sdílejte článek