Josef Humeš
10 října, 2017

Máte jasno ve vztahu? Našli jste člověka, který je takřka vaše spřízněná duše a hodí se k vám? Každý z nás si toto přeje a spousty znás už někoho takového našly. Kdo je ale doopravdy naší zpřízněnou duší? Naše zpřízněné duše jsou zrcadlem duše naší.

Tyto lidé umí dokonale zaměřit vaší pozornost a někde uvnitř sami cítíte, že je to ta pravá osoba. Proč vás ale tyto osoby natolik okouzlí? Proč máte tušení a nutkání s tímto člověkem být každou sekundu vašeho života? Právě proto, že jsou naprosto stejní. Proto se lidé tak doplňují, jsou šťastní a koukají na tutéž věc stejně.

Doufání, že jednou příjde den, kdy potkáme muže nebo ženu našich snů a založíme s nimi rodinou je někdy poměrně nekonečné, ale podle vědců máme na tomto světě každý svou spřízněnou duši. Jde o to, že pokud si sami přijdete prázdní, tak hledáte většinou toho, kdo ve vás to prázdno naplní například láskou. Většinou to tak mají i vaše zpřízněné duše.[hana-code-insert name='google' /]

Ve svém životě člověk potká spoustu lidí, s mnoha lidmi přejde do vážného vztahu a spousty lidí z nich zase odchází, protože to nejsou ti praví.
Ty pravé duše, zrcadla duše vaší, na vás někde čekají a ten, kdo jí ještě nenašel, tak ji jednou najde. Sice to bude stát mnoha zklamání a slz s utrpením, ale na konci přijde ta kompenzace toho všeho.

Tyto duše nás přinutí přijmout sami sebe a akceptovat ostatní a milovat ty, který jsou stejní jako my. Právě díky těmto lidem je náš život mnohem hezčí a má mnohem víc smyslů ho žít.

Sdílejte článek